Сьогодні день Збройних Сил України!

6 грудня ми святкуємо День Збройних Сил України. Цього ж року кожен день великої оборони і відвоювання є днем поваги, любові і захоплення ЗСУ. Вони стали символом незламності і відчайдушності, втіленням ідеї великої народної визвольної війни.

ЗСУ захищають нас в спеку і в мороз, коли потрібно вести оборону і коли іде наступ. Їхніми руками створюються добрі новини з фронту і саме їх мужність є натхненням для мільйонів людей у всьому світі. На наших очах твориться історія, руками справжніх супергероїв, покликаних побороти лиходія і терориста.

Україна веде справедливу визвольну війну і цього року кожен відчув невимовну вдячність всім військовим, адже завдяки їхній відвазі Україна не лише вистояла, але й продовжує відвоювання своїх земель і довгоочікуване звільнення сотень населених пунктів.

Ми віримо, що всі події цієї війни контролюються Господом і в Божій владі наше майбутнє і майбутнє кожного воїна. В цей день річниці ухвалення Закону про Збройні сили України закликаємо до особливої молитви за наше військо. Молімося про:

– Божу охорону під час виконання бойових завдань;

– мудрість військового керівництва при ухваленні рішень;

– духовну і психологічну підтримку воїнів;

– зміцнення сімей;

– терпіння і витривалість на кожному етапі війни;

– про перемогу і звільнення всіх українських земель.

І нехай Господь буде з кожним воїном!

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required