Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

Щороку 6 грудня українці відзначають День Збройних Сил України. За відносно короткий проміжок часу ЗСУ перетворилися на одну з найпотужніших армій, яка відбиває атаки в рази чисельнішого ворога. Ще 10 років тому армія була позбавлена авторитету. Сьогодні ж — це найшанованіша верства суспільства.

Вклад воїнів у збереження України вирішальний. Від їх мужності і зовнішнього сприяння Збройним Силам залежить життя сотень тисяч цивільних і безпека всієї країни. Також заслуговують особливої згадки й пошани сім’ї воїнів, які несуть тягар відсутності рідного і невпевненості в майбутньому. Попри це, мільйони українців чекають своїх рідних і вірять у повернення воїнів додому.

Хоча ми вже звикли до образів ЗСУ як супергероїв, але пам’ятаймо, що вони люди, які потребують різної підтримки народу. Будьмо чуйними до волонтерських закликів та ініціатив допомогти й підтримати захисників. Християни також мають молитися, адже віримо, що Господня рука сильніша всіх обставин і планів ворога. Тому молімося за:

— збереження життів солдатів,

— успіх виконання бойових завдань,

— мудрість і Боже ведення для офіцерів,

— фізичне і психологічне відновлення поранених

— звільнення полонених

— Божу потіху для вдів і сиріт

— сім’ї воїнів, які чекають повернення їх з фронту

— повне Боже сприяння перемозі України

І нехай Господь допоможе всім нам!

 

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required