На фронті і в тилу: як Україна святкує Різдво

25-е грудня добігає кінця і остання доба виявилася особливою, хоча й непростою для України. Доки частина українців зустрічали народження Ісуса Христа у своїх домівках, на фронті продовжуються бої. Однак навіть в окопах на різних відрізках фронту воїни-християни також відсвяткували Різдво.

У Святвечір президент Зеленський привів українців: “У зла немає зброї, сильнішої за броню, дану нам Богом…Зло розбивається об цю броню, як об кам’яну стіну. Бог – справедливий суддя, який добро нагороджує, а зло карає. На якому ми боці – очевидно. Хто є хто в цій битві – очевидно. Цьому є щонайменше сім доказів – вони відомі: «… очі горді, мова неправдива, руки, що проливають кров невинну, мозок, що кує злі задуми, ноги, які швидко біжать до лиходійства, діяння, що сіють розбрат, серця, сповнені ненависті», – процитував президент 6 розділ книги Притч.

Лаконічне, але таке потужне привітання опублікував і Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний: «Дорогі брати по зброї! Ми часто згадуємо вислів: “У темні часи добре видно світлих людей”. Дякую вам за підтримку і допомогу. За те, що ми разом у цій важкій несправедливій і невиправданій війні. Я дякую від імені кожного українського солдата, у чиїх руках ваша зброя знищує світове зло і рятує невинні життя».

Переддень Різдва виявився непростим для нас. 24 грудня російські терористи обстріляли центр Херсона. Загинули 8 людей, ще понад півсотні поранені, частина з них знаходиться у лікарні у тяжкому стані. 23 грудня росіяни також обстріляли будинки цивільних на Херсонщині, цивільних на Харківщині, у Краматорську і Запоріжжі.

Щоденні обстріли, руйнування і вбивства цивільних стали традиційним почерком російської армії. Вже так довго ми знаходимося в цій кривавій реальності боротьби, але Різдво — це ще один привід, побачити милість Божу, обернутися назад і усвідомити, який шлях ми вже пройшли. Народження Ісуса стало надією для всього людства і згадка про цю подію вказує на прийдешню перемогу добра над злом.

Сьогодні, як і раніше, ЗСУ захищали всіх нас і вони робитимуть це і завтра. В різдвяну чи новорічну ніч, вдень і вночі, в мороз і під дощем вони цілодобово несуть службу для кожного з нас. Тому знайдімо час молитися за них, за їх охорону і підтримку від Господа, бо попереду ще не одна битва…

Джерела:

https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelensbkyy-rizdvo-pryvitannya/32192182.html

https://www.president.gov.ua/news/vitannya-prezidenta-ukrayini-hristiyanam-zahidnogo-obryadu-z-80069

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required