«Читав Біблію і вірив, що все буде добре»: мама звільненого бійця розповіла про стан її сина

Частина українських захисників повернулися з російського полону і вся країна співпереживає їм та підтримує. Серед визволених був і фотограф «Азову» Дмитро Козацький з позивним «Орест». Це він зробив легендарні фото з Азовсталі, які облетіли весь світ.

Після звільнення мама Дмитра Козацького Ірина Юрченко в інтерв’ю 1+1 та Новинам Live розповіла про свої переживання, що її син зміниться, що полон зламає його, але цього не сталося. Умови перебування в російському полоні були жахливими. Їх морили голодом, не давали води, знущалися фізично та морально. Після чотирьох місяців полону він схуд до 55 кілограмів, бо доводилося ділити шматок хліба, щоб на довше вистачило.

На запитання як він тримався увесь цей час, пані Юрченко відповіла так: «Він сказав: “Мам, я прочитав Біблію, я багато з цього взяв. Я прочитав Новий Завіт, я молився і вірив, що все буде добре”». За словами жінки, її син не занепав духом і планує повернутися до улюбленої справи та продовжувати фотографувати.

Дмитро Козацький та частина його побратимів пережили російський полон, але в росії все ще перебувають сотні українських військовополонених, лише воїнів з полку «Азов» близько 800. Як вже стало очевидно, ворог не дотримується Женевської конвенції і поводиться з українськими військовополоненими неналежним чином. Молімося за них, за їх безпеку, здоров’я, психологічний стан і якнайшвидше повернення на Батьківщину!

Джерела:

https://www.youtube.com/watch?v=hdnJW3psyqk

https://novyny.live/war/interviu-s-mamoi-zashchitnika-azovstali-dmitriia-kazatskogo-oresta-56944.html

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required