«Не піддавайтеся паніці» — звернення ВРЦіРО у зв’язку з військовою агресією Росії проти України

Через кілька годин після початку обстрілів в Україні та введення воєнного стану, Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних організацій написала офіційне звернення до українського народу. Вони закликали, повідомляє Risu, зберігати спокій, не піддаватися паніці, виконувати розпорядження української державної та військової влади. «На боці України – правда і світова спільнота. Ми віримо, що з допомогою Божою добро переможе»!

ЗВЕРНЕННЯ

Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій
у зв’язку з військовою агресією Росії проти України

Дорогі брати і сестри, український народе!

На жаль зусилля багатьох людей у всьому світі, в тому числі нашої Ради, не допустити розв’язання війни, не досягли успіху. Відбувся неспровокований напад з боку Росії та Білорусі на Україну.

В цих умовах ми закликаємо зберігати спокій, не піддаватися паніці, виконувати розпорядження української державної та військової влади. На боці України – правда і світова спільнота. Ми віримо, що з допомогою Божою добро переможе.

Ми підтримуємо Збройні сили України та всіх наших захисників, благословляємо їх на захист України від агресора, підносимо за них свої молитви.

Звертаємося до релігійних і політичних лідерів світу – вже зараз зробіть все можливе, щоби зупинити наступ агресора на Україну.

Просимо Бога в цей гіркий час випробувань благословити наш народ.

 

Фото на обкладинці: Unsplash, Pedro Lima

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required