28 липня 1750 року помер відомий композитор Йоганн Себастьян Бах

28 липня 1750 року помер відомий композитор Йоганн Себастьян Бах.

Майбутній композитор народився в лютеранській сім’ї, яка сповідувала реформовану Мартіном Лютером згідно з Писанням християнську віру. Йоганн був восьмою дитиною в сім’ї спадкових музикантів (з сімейства Баха відомі близько 50 музикантів). Першим учителем музики для нього став його старший брат Йоганн Крістоф, так як батьки померли коли молодшому було близько десяти років.

Займаючись творчістю, Бах підкреслював тісний взаємозв’язок між музикою і богопізнанням. Свої музичні твори він зазвичай підписував «Soli Deo Gloria» – «Богу одному слава!», віддаючи належну хвалу Богу за свій талант і демонструючи смирення перед Всевишнім, незважаючи на популярність і успіх серед людей.

Бах поклав на музику більшість церковних гімнів Мартіна Лютера, а на його книжкових полицях зберігалося повне зібрання творів цього реформатора. Обдарованим музикантом були створені близько 300 кантат на духовну тематику і близько тисячі музичних творів різного роду.

Він пішов з цього світу після плідного і насиченого життя. Талант Йоганна Себастьян Баха перейняли у спадок і двоє з його двадцяти дітей, які стали відомими музикантами. А музичні твори великого композитора продовжують захоплювати своєю гармонією і досконалістю, прославляючи Творця.

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required