22 квітня 1864 року був прийнятий акт щодо напису In God We Trust

22 квітня 1864 року був прийнятий Монетний акт, який дозволив використання напису «У Бога ми віруємо» (In God We Trust) на монетах номіналом один та два центи.

Напис на монетах розробляв директор монетного двору Джеймс Полок за дорученням Салмона Чейса, секретаря казначейства. Проте сама ідея закарбувати згадку про Бога була запропонована преподобним Марком Воткінсом, який у листі від 13 листопада 1861 року звернувся до казначейства з проханням додати якимось чином згадку про «Всемогучого Бога … на наших монетах», щоб «позбавити нас від ганьби язичництва».

Вже наступного року після випуску перших монет з відповідним девізом, 3 березня 1865 року, Акт Конгресу дозволив директорові монетного двору, за схваленням секретаря, розмістити фразу «In God We Trust» на всіх золотих та срібних монетах, які «допускатимуть напис на них». А у 1956 році слова «In God We Trust» замінили «E Pluribus Unum» у якості національного девізу, тож згодом усі грошові одиниці були надруковані і викарбувані з новим девізом.

Цей слоган до теперішнього часу перебуває на грошових знаках цієї країни як свідчення про віру її громадян.

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required