Запрошуємо долучитися до служіння «Молитовний Щит»

Сьогодні, у День захисників України, запрошуємо долучитися до служіння «Молитовний Щит». Це спільна молитва для християн різних конфесій. Дане служіння, створене Християнською службою порятунку, яка входить до київської католицької спільноти «Мараната».

Стати частиною молитовного служіння може кожен християнин, не залежно від конфесії, та молитися будь-де і в будь-який час. За бажанням можна приєднатися до відповідної групи у вайбері за посиланням. Це може бути індивідуальна чи групова молитва, головне — щиро взяти наміри.

У жовтні визначено спільну тему молитви: за максимальну мобілізацію молитовників України для руйнування стін «духовного кремля» подібно до дій ізраїльтян під час облоги Єрихона; за оборону України від вторгнення з боку російської федерації та подальшу трансформацію країни; за те, щоб була повною мірою усунута загроза застосування ядерної зброї з боку кремлівського режиму.

Окрім цього є три загальні молитовні напрямки: за Церкву, за Україну і за світ.

Намір молитви за Церкву включає бачення церкви як голосу правди, як осередку захисту, опіки і підтримки, спільноти, де плекають патріотизм і поширюють правду для іноземців про війну в Україні. Молімося за те, щоб християни ставали основою національного спротиву і активно долучалися на всіх рівнях до розбудови нашої Батьківщини.

Молитва за Україну має намір консолідації народу, включення його на всіх рівнях у боротьбу проти агресора, Божого захисту для нашої армії, послідовність і рішучість наших міжнародних партнерів, збереження життів людей на окупованих територіях та, як завжди, актуальну потребу трансформації нашої держави із проведенням всіх необхідних реформ.

Ми, як християни, будемо молитися і просити в Господа звільнення українського народу як від фізичного ворога, так і від духовного. Тому в намірах молитви за Україну маємо прохання за покаяння і звільнення нашого народу від гріховних практик язичництва, окультизму, атеїзму, комунізму та інших форм світоглядних гріхів. Також варто молитися за прощення і звільнення від різних проявів аморальності: розпусти, гомосексуалізму, наркоманії, алкоголізму і гріхів дітовбивства (аборту).

Звичайно, молитва має намір і за світ та наше майбутнє. Сьогодні Україна потребує сміливості у протистоянні східному ворогу та стійкості, щоб не стати світоглядною заручницею Європейського Союзу. Молімося за освячення майбутнього України, за зміцнення нашої самостійності, за здорові трансформації відкидання імперського «руского міра» та неомарксистської гендерної ідеології.

Дізнатися подробиці про служіння «Молитовний Щит» можна за посиланням:

https://credo.pro/2022/10/330517

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required