В ТЕННЕССІ УХВАЛЕНО ЗАКОН, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ВІДМОВЛЯТИ В УСИНОВЛЕННІ ДЛЯ ЛГБТ

Місцевий Сенат в штаті Теннессі затвердив закон, згідно з яким агенції, що займаються усиновленням дітей, мають право відмовляти одностатевим парам, зберігаючи при цьому державне фінансування.

В Сенаті законопроект схвалили 20 республіканців (проти проголосували п’ять демократів та лише один республіканець). Таким чином агенціям з підбору прийомних батьків надано більше свободи, адже тепер вони мають право відмовляти парам-кандидатам, якщо це “порушує релігійні чи моральні переконання, а також політику агентства”. Водночас він забороняє державі відмовляти в наданні ліцензії агентствам через відмову представникам ЛГБТ в усиновленні дітей.

Також новим законом гарантована безпечна і легальна діяльність для протестантських і католицьких агенцій з усиновлення. Це важливо, бо вони мали негативний досвід, пов’язаний з усиновленням для одностатевих “сімей”, у минулому. Наприклад, за президентства Обами було закрито чимало релігійних благодійних організацій з усиновлення в Іллінойсі, Вашингтоні, Массачусетсі та Каліфорнії через конфлікт місцевого законодавства та релігійних переконань.

Цей законопроект отримав підтримку консервативних християн, включаючи Комісію з етики та релігійної свободи Південної баптистської конвенції. Його прихильники звертають увагу на те, що такі заходи необхідні задля захисту від потенційних судових позовів збоку ворожих до християн груп.

Очікувано, що на законодавців штату посипалося багато критики з боку їх політичних опонентів (демократів), а також від так званих “правозахисників”.

“Проект рівності Теннессі”, місцева пропагандистська група ЛГБТ, виступив проти законопроекту, стверджуючи, що це призведе до “дискримінації одностатевих пар, відхилених релігійними установами”.

Губернатор штату Теннессі Білл Лі вже оголосив, що підпише ухвалений закон. Нині в декількох штатах діє подібне законодавство, включаючи Канзас, Оклахому, Техас, Алабаму, Південну Дакоту, Північну Дакоту, Вірджинію, Міссісіпі та Мічиган. Приєднання Теннессі до цього переліку – це гарний знак, що консервативні сили, хоча й поступово і маленькими кроками, але здатні відвойовувати свої позиції.

Ця новина для багатьох українців може здаватися не значною, бо наше законодавство все-таки помітно відрізняється від американського і чимало скандальних ініціатив не ухвалюються Верховною Радою, бо їх категорично не розділяє більшість українців. Однак приклад Теннессі демонструє нам, як непросто здоровим громадянам повертати в законодавство базові принципи, на яких будується суспільство.

Також слід бути пильними й щодо українського законодавство, зокрема, різноманітних ініціатив його змінити, як-от пропозиції легалізувати так звані “партнерства” чи вирізати з Конституції визначення сім’ї як союзу чоловіка і жінки.

Джерела:

https://www.lifesitenews.com/blogs/mainstream-medias-blatant-hatred-of-christians-may-boost-trumps-chances-of-re-election

https://www.lgbtqnation.com/2020/01/tennessee-passes-bill-allow-adoption-agencies-ban-gay-lesbian-parents/?fbclid=IwAR2cUK_FyYpEthEK-mT0Al72wQvebPdUlQHJsmqDr1ie9qkx7T315pLuZy0#.Xh_y4y3PgVt.facebook

https://apnews.com/8be5629768c2e3331d6ba5c957057265

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required