В приміщення Європарламенту можуть не допускати противників абортів

Група депутатів Європарламенту виступила із пропозицією заборонити вхід до приміщення установи (тобто скасувати/не надати акредитацію) тим особам, які публічно підтримують заборону абортів. Наразі триває збір підписів за цю ініціативу.

«Ми закликаємо негайного скасування акредитації лобістів, пов’язаних з радикальними консервативними неурядовими організаціями, які виступають проти абортів, у приміщеннях Європейського парламенту», – йдеться у листі, написаному представником Нідерландів Самірою Рафаель.

Проте серед депутатів знайшлися і критики даної пропозиції: «Звісно, я це не підписувала, бо абсолютно не погоджуюся з тим, що про-лайф організації не повинні мати права заходити в будівлю Європарламенту. Це абсолютна опозиція до демократії, свободи слова, свободи совісті та релігійної свободи. «Право на аборт» є лише частиною лівих, так званих «прогресивних» тенденцій», — заявила євродепутат від Польщі Ізабела Клок.

Ініціатором збору підписів виступилв фракція «Оновимо Європу» (так з 2019 року називається  Альянс лібералів і демократів за Європу). Вони вважають, що захисники права на життя поширюють «неправдиві, токсичні наративи», подібні до тих, які пришвидшили скасування федерального права на аборт в США. Ліволіберальні кола ЄС неабияк стривожені цим фактом і зростанням про-лайф руху в Нідерландах, Польщі, Угорщині та інших державах.

Пропозиція обмежити доступ до Європарламенту людям, які публічно підтримують життя, є показовим симптомом того стану «демократії», який панує в цій структурі. Спроба заборонити певні позиції і думки (названі лібералами «токсичними») є нічим іншим як цензурою, обмеженням для ідей, які розходяться з мейнстримним порядком денним Європарламенту.

 Протягом останніх років ЄП зарекомендував себе як установа, ворожа до життя і природної сім’ї. Минулого року євродепутати ухвалили резолюцію, в якій аборт визначено як «основну медичну допомогу». Резолюція була спробою чинити тиск на країни Європейського Союзу, які зберігають в законодавстві обмеження на вбивство ненароджених.

Після історичного рішення американського Верховного Суду скасувати федеральне право на аборт у Європарламенті розпочалася робота над проектами документів, що закріпили б легальність дітовбивства. Найбільш резонансною є пропозиція внести «право на аборт» у Хартію основних прав ЄС, що зобов’яже країни-учасниці до легалізації дітовбивства.

Джерела:

https://www.postoj.sk/109382/progresivci-chcu-pro-life-lobistom-zakazat-pristup-do-rokovacich-sal

https://www.radiomaryja.pl/informacje/zakaz-wstepu-do-pe-dla-srodowisk-pro-life/

https://www.telegraaf.nl/nieuws/1387176063/d66-wil-anti-abortusbeweging-weren-uit-europees-parlement-sgp-verontwaardigd

https://pch24.pl/prawo-do-aborcji-elementem-karty-praw-podstawowych-skandaliczny-apel-pe/

 

 

 

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required