Уродженка України буде боротися з соціалізмом в Конгресі США

На цьогорічних парламентських виборах в США депутатом в нижню палату обрана уродженка України Вікторія Спартц, яка заявила про намір створити жорстку опозицію лівим у Конгресі. Вона відстоює класичні республіканські праві цінності (вільний ринок, обмежений уряд, свободу віросповідання і право на життя для ненароджених).

В своїй місії спротиву соціалізму Вікторія Спартц знайшла чимало однодумців серед конгресменів: Мішель Стіл з Каліфорнії, Стефані Біз з Оклахоми, Карлос Гіменес, Марія Ельвіра Салазар і Байрон Дональдс з Флориди та Ніколь Малліотаксіс з Нью-Йорку (останні двоє мають кубинське походження, а тому про соціалізм знають з історії власної родини). Всі вони разом утворили об’єднання депутатів «Сила свободи», метою якого зазначено протистояти соціалізму та сприяти малому і середньому бізнесу.

«Сила свободи» буде в опозиції до групи прогресивістських демократів «Squad» (Загін), який складається з феміністок-соціалісток. Ще на етапі передвиборчої кампанії пані Спартц заявляла, що одним з головних її опонентів є одіозна Александра Оказіо-Кортес (АОК), обрана в Конгрес від Нью-Йорку. Вона наслідує політику лівого Берні Сандерса та відкрито позиціює себе як соціалістку.

АОК здобула впізнаваність після низки скандальних ініціатив (пропозиція прийняти «Зелений новий курс» із радикальними обмеженнями для бізнесу, надавати соціальну допомогу із федерального бюджету для в’язнів та нелегальних емігрантів, а також законодавчо закріпити «транс-права як базові права людини»). Цінності, які вона репрезентує, дуже далекі від традиційних американських, проте цей радикалізм гарантує їй підтримку з боку лівих виборців (BLM, Antifa та їх прихильників).

Через значне представництво соціалістів у парламенті Спартц, занепокоєна зростанням популярності лівих сил в США. Особливо її хвилює молодь, яка вільно називає себе марксистами і проповідує «колективну відповідальність» і загалом колективізм. Вікторія Спартц емігрувала з УРСР, коли їй було 21 і вона на власні очі могла бачити всі «переваги» соціалізму і крах економіки з його реалізацію на рівні держави.

В інтерв’ю Foxnews вона висловлює подив популяризації цих рухів, бо ліва молодь, яка з гордістю ідентифікує себе з марксизмом, ніколи не бачила його практичне застосування: «Мені просто дивно, як швидко ці ідеї можуть [закріпитися], особливо в молодих людей. Багато з цих дітей [кажуть]: “Я марксист”. Я кажу: “Ви жартуєте? Ви навіть не знаєте, що це означає”».

За словами Спартц, соціалізм досяг безпрецедентного поширення в США, а заперечення цього факту з боку пробайденівського крила Демократичної партії свідчить тільки про незнання ними історії. Сама вона виросла в соціалістичній системі Радянського Союзу, а тому має достатньо досвіду і знань, щоб надати соціалізму правильну оцінку.

Джерела:

https://www.foxnews.com/politics/rep-elect-victoria-spartz-socialism-warning-for-americans

https://www.foxnews.com/politics/rep-elect-burgess-owens-retired-nfler-touts-gops-freedom-force-to-oppose-aocs-squad

https://nypost.com/2020/12/28/victoria-spartz-says-she-led-fight-against-socialism-in-us/

https://nypost.com/2020/11/29/new-group-freedom-force-vows-to-be-gop-answer-to-aocs-squad/

Фото: Foxnews

 

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required