Українські паралімпійці вибороли срібло в загальному заліку

13 березня в Пекіні завершилися Паралімпійські ігри. З об’єктивних причин спортивні досягнення привертають менше уваги, ніж зазвичай, але цьогоріч наші спортсмени показали просто вражаючий результат. Українські паралімпійці вибороли срібло в загальному заліку медалей.

Вперше в історії України наші спортсмени показали такий грандіозний результат (11 золотих, 10 срібних, 8 бронзових медалей), пропустивши вперед лише китайських спортсменів. Вже в перший день українці здобули сім медалей (з яких три золоті). Протягом всього періоду змагань наші перемоги зростали і в останній день до українського рахунку додалася ще одна золота медаль. Таким чином, це був найкращий результат за всю історію України.

Хороші результати на Паралімпіаді вже є традицією для України . У 2006 і 2014 роках наші спортсмени  демонстрували рекордні результати (по 25 медалей) , але цьогоріч в Пекіні стали справжніми героями. Це ще один бік української сили, ще одна грань дивовижних можливостей і незламності українського духу.

Олімпійські та Паралімпійські ігри завжди привертають увагу світу та стають великим святом, однак Паралімпіада-2022 пройшла досить тихо, бо увага світу була прикута до російської агресії проти України. В цьому бачимо навіть певний символізм, бо вторгнення кремля в Грузію 2008 року також проходило одночасно з Олімпійськими іграми, як і агресія проти України в 2014-му.

Під час цьогорічних змагань наші спортсмени організували в Пекіні акцію проти російського вторгнення під гаслами «Ні війні! Мир Україні!». Паралімпійці інших держав аплодуючи підтримали їх. Зазначимо, що російські та білоруські спортсмени не були допущені до змагань. Це стало результатом агресії цих держав проти України. Окрім Паралімпійських ігор учасників із країн-агресорів не бажають бачити і на інших змаганнях.

Джерела:

https://novynarnia.com/2022/03/13/ukrayinski-paralimpijczi-zakinchyly-igry-v-pekini-na-2-mu-misczi-medalnogo-zaliku-vstanovyvshy-istorychnyj-rekord/

https://ukrwrestling.com.ua/index.php/2022/03/14/ukrainski-paralimpiytsi-vrazyly-ves-svit/

 

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required