Ще тиждень тому українці не могли уявити, що сьогодні ми будемо за крок до вступу в Європейський Союз. Ця перспектива малювалася нам як туманна можливість з відтермінуванням на десятиліття, але кілька днів змінили все.

27 лютого президент Зеленський провів перемовини з головою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, яка запевнила його в готовності розпочати процес надання Україні членства. 28 лютого президент підписав офіційну заявку на членство України в Євросоюзі, яку того ж дня доставили у Брюссель.

Урсула фон дер Ляєн дуже високо оцінює готовність Європи прийняти Україну в ЄС, що, найперше, є моральним кроком, адже нині Україна боронить весь цивілізований світ. «У цій країні поділяють наші цінності, там боронять наші принципи. Українці хочуть жити у мирній демократії, а Росія нападає на неї. Тому Україна заслуговує на нашу повну солідарність, і вона її побачить» — заявила вона в інтерв’ю Euronews.

Учора, 1 березня, Європарламент ухвалив резолюцію, якою рекомендував надати України статус країни-кандидата на вступ до ЄС. Європейський Союз вже готовий розглядати в прискореному режимі повноцінне членство України, а президент Єврокомісії дуже чітко дала зрозуміти, що Європа готова вже зараз прийняти Україну і це питання де-факто вирішене.

Очевидно, що процедура розгляду заявки буде дуже швидкою і геополітично грандіозною для України. Статус України абсолютно змінився і Захід сприймає її як легендарного героя, що відкриває нам шлях до нового майбутнього.

Риторика і позиція ЄС повністю змінилися. 8 років пасивної «стурбованості» завершилися дуже точними й рішучими кроками. Євросоюз та багато держав цивілізованого світу наразі вводять безпрецедентні санкції проти Росії та російських олігархів (чиї збитки сягають мільярдів). Війна в Україні сколихнула весь Захід, відкрила очі на КГБістську суть російського режиму, з яким тепер ніхто не буду співпрацювали.

Після війни нам доведеться багато чого відбудовувати. Це займе певний час і сили, проте вже очевидно, що світ нас не залишить на самоті. Майбутнє України буде великим, бо за нами правда і мільйони людей по всьому світу, які моляться до Господа.

І не забуваємо, що після ЄС з Божою поміччю Україна стане і членом НАТО!

Джерела:

https://www.eurointegration.com.ua/articles/2022/03/1/7134994/

https://www.radiosvoboda.org/a/ukraina-tse-evropa/31726911.html

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3416503-evrosouz-rozpocav-proceduru-rozgladu-zaavki-ukraini-na-vstup.html

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required