Українка в Конгресі виступає проти соціальних законопроектів демократів

Рік тому республіканка Вікторія Спартц стала першою українкою в Палаті представників Конгресу США. На кінець листопада цього року вона вже неодноразово проявила себе як борець проти соціалізму та ультралівого крила Демократичної партії.

Актуальний приклад протистояння з соціалістами — це дебати довкола запропонованого Байденом плану соціального забезпечення і «підняття добробуту», відомого як Build Back Better. В законопроекті передбачено низку суперечливих витрат бюджету, які оцінюються сотнями мільярдів доларів (боротьба зі змінами клімату шляхом тиску і обмежень для видобувної галузі, необґрунтовано великі витрати на інфраструктуру і «громадські простори», пільгову медицину та вищу освіту тощо). Також пункти демократичного закону включають можливість «пробачити студентські позики» (де-факто це має покриватися з державного бюджету), про що багато дискутували навіть конгресмени в самій Демократичній партії

Хоча для українців аналогічна програма соцзахисту може видаватися звичною і навіть бажаною, проте для самостійницьких американських платників податків подібна «розкіш» соціальних програм є обурливою, бо здійснюється коштом інших громадян.

Як не дивно, одними з найбільших критиків соціальної програми стали конгресмени, які є вихідцями з соціалістичних країн. Українка Вікторія Спартц заявила, що законопроект Build Back Better матиме непередбачені наслідки для компаній. Вона вважає, що проголосований законопроект надзвичайно шкідливий, посилить дефіцит робочої сили в країні та інфляцію, що спостерігалося за попереднього демократичного президента і його соціальної програми Obamacare.

«Якщо я б підсумувала законопроект, який щойно ухвалила Палата представників, то це було б так: накрутити пенсіонерів, заохочувати людей не працювати, розширити державний контроль і захопити бізнес, а також принести користь багатим людям», — сказала депутат Спартц.

Вона разом із іншими правими республіканцями жорстко відстоює економічну свободу та «малий уряд» (обмеження сфер впливу на економіку центральної влади). Проте навіть в Республіканській партії наразі є політики, що толерують чи навіть захищають відверто соціалістичні пропозиції уряду. Історія показує, що мета лівих урядів — максимально наповнити бюджет країни шляхом грабунку середнього класу та поставити значну частину населення в залежність від державних виплат. Дуже тішить, що серед американського політикуму є люди українського походження, які навіть в позиції меншості відстоюють економічну свободу та цінності вільного ринку, що надзвичайно актуально й для України сьогодні.

Джерела:

https://fox59.com/indianapolitics/in-focus-house-passes-build-back-better-bill-hoosier-lawmakers-react/

https://www.foxbusiness.com/personal-finance/biden-cancel-student-loans-build-back-better

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required