У Теннессі трансгендер розстріляв 6 людей у християнській школі

У понеділок, 27 березня, в американському містечку Нешвілл (штат Теннессі) сталася велика трагедія: терористка влаштувала стрілянину у місцевій християнській школі. Близько 10:13 жінка зі зброєю вдерлася до школи, простреливши вхідні двері та почала розстрілювати присутніх. Вона вбила трьох учнів та трьох працівників школи, включно з директором Кетрін Кунс.

Через 14 хвилин після нападу поліціянти застрелили нападницю. Нею виявилася 28-річна Одрі Хейл. В ході розслідування правоохоронці виявили, що терористка спланувала напад, «намалювала детальні карти школи, спостереження, точки входу». Також на вечірній пресконференції поліція оголосила, що Одрі Хейл була трансгендером, тобто визначала себе чоловіком.

Перед нападом на школу вона написала маніфест, який поліція наразі не опублікувала. Також відомо, що за кілька хвилин до злочину Хейл писала своїй подрузі, що її дії в майбутньому матимуть сенс та що вона бажає сьогодні померти. Поліція перевіряє можливість того, що ідентичність дівчини могла стати причиною нападу.

У 2000-х вбивця навчалася у цій школі у початкових класах. Про це повідомив колишній директор Білл Кемпбелл для NBC, проте він заперечує будь-які конфлікти чи труднощі з нею: «Я думаю, що в цій учениці, коли вона там навчалася, нічого надзвичайного і незвичайного не було. Її любили і цінували, як і всіх наших студентів».

Пресвітеріанська школа Covenant та інші християнські школи в регіоні дотримувалися чіткого класичного трактування сім’ї, ідентичності та сексуальності. Протягом останнього року в медійники роздмухували тему «дискримінації» ЛГБТ у християнських школах, коледжах та університетах.

Стрілянина в школі Covenant стала великою трагедією для Нешвілла. Увечері 27 березня місцеві жителі почали приносити квіти і м’які іграшки до школи, а також відвідали загальне богослужіння в Об’єднаній методистській церкві Белмонта, де присутні не стримували сльози та молилися. Того дня у місті мав відбутися концерт християнської співачки Лорен Дейгл, проте вона скасувала його та організувала молитовне богослужіння в пам’ять про загиблих.

Джерела:

https://www.nbcnews.com/news/us-news/nashville-christian-school-shooter-appears-former-student-police-chief-rcna76876

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-65095355

https://www.telegraph.co.uk/world-news/2023/03/28/nashville-school-shooting-ex-student-elaborately-planned-massacre/

https://www.telegraph.co.uk/world-news/2023/03/28/nashville-school-shooting-ex-student-elaborately-planned-massacre/

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required