У США перший сенатор-трансгендер заарештований за розповсюдження дитячої порнографії

22 червня поліція заарештувала колишнього сенатора штату Нью-Гемпшир та висунула звинувачення у розповсюдженні зображень сексуального насильства над дітьми. Чоловік, який взяв ім’я Стейсі-Марі Лотон, був представником народу від Демократичної партії у 2020-2022 роках і увійшов в історію як перший відкритий трансгендер, якого обрали до законодавчого органу.

Ця історія набирає ще більшого резонансу, адже джерелом таких зображень виявилася колишня співмешканка ексскнатора Ліндсі Гроувс, яка працювала у дитячому садочку. Вона фотографувала оголених дітей та поширювала зображення, а на самого політика поліція вийшла абсолютно випадково в процесі слідства над Гроувс.

Абсолютно огидна історія з експлуатацією дітей не стала чимось неймовірним в біографії Стейсі-Марі Лотон, адже він має дуже великий кримінальний досвід ще з 2002 року. Вперше його обрали до законодавчого органу ще в 2012 році, проте через непогашену судимість за шахрайство, чоловік не зміг прийняти присягу. Пізніше Лотон, вже перебуваючи в статусі сенатора, багаторазово звинувачувався у переслідування, погрозах тероризмом і наданні неправдивої інформації.

Людина з таким кримінальним минулим не лише змогла стати політиком, але користувалася популярність серед населення. Тільки після чергового звинувачення у переслідуванні його колеги з Демократичної партії почали вимагати відставки і відмови балотуватися у 2022 році. Проте громадяни Нью-Гемпшира переобрали Лотона, хоча партія все ж наполягла на відставці. Він постійно виправдовувася перед партійцями й електоратом, посилаючись на свої психічні розладів: «Все життя я маю психічне захворювання… Мене довго не лікували, і я не маю ліків»

Гендерна і сексуальна варіативність подається лівими як певна ознака «прогресивності», а частка таких кандидатів у владі різного рівня зростає. Акцент на приналежність Лотона до ЛГБТ-руху — це не спекуляція партії або політичних опонентів, але реальна ідейна його платформа.

У передвиборчих кампаніях Лотон сам багаторазово посилався на це і представляв свій трансгендеризм як агрумент, чому він реальний захисник «рівності» і чому вартий голосу виборців: «Різниця між мною та колегами-демократами, які балотуються, полягає в тому, що я наймолодший із них і я єдиний демократ у своєму окрузі, який є ЛГБТ, і перша відкрита трансгендерна жінка, яка коли-небудь була обрана на державну посаду у всьому штаті».

Тепер політична кар’єра Стейсі-Марі Лотон остаточно завершена. Гордість партії за включення першого сенатора-трансгендера змінилася на ганьбу, бо черговий прецедент закріплює, а не спростовує уявлення про зв’язок «сексуальної різноманітності та небінарності» із злочинами проти дітей.

Джерела:

https://patch.com/new-hampshire/nashua/rev-stacie-marie-laughton-nashua-state-representative-candidate

https://tvpworld.com/70779149/first-us-transgender-state-rep-arrested-for-sharing-child-porn

https://www.dailymail.co.uk/news/article-12228871/Transgender-New-Hampshire-Democrat-arrested-distributing-child-pornography-year-resigned.html

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required