Ще два американських штати забороняють блокатори статевого дозрівання

В Сполучених Штатах набирають обертів кампанії заборони сприяння трансгендерному переходу серед неповнолітніх. В низці штатів вже ухвалені закони, якими заборонено та навіть криміналізовано калічення дітей через блокування статевого дозрівання і так звану «перехресну терапію» (введення гормонів протилежної статі). Протягом останніх місяців такі обмеження набули сили в Айові й Теннессі, Флориді.

У середу, 29 березня Законодавчий орган штату Кентуккі проголосував за заборону препаратів, які блокують статеве дозрівання. Спочатку консервативні групи зібрали більшість голосів республіканців у Сенаті, а потім і в Палаті Представників штату. Їм вдалося надрати достатню кількість голосів, щоб подолати вето, накладене губернатором від Демократичної партії. Ухвалений в середу законопроект також забороняє пропаганду гендерної ідеології в школі, забороняє трансгендерам користуватися туалетом для представників протилежної статі, забороняє шкільним округам вимагати від вчителів використовувати займенники учня, відповідно до його самоідентифікації, а не статі.

Подібне голосування відбулося і в Сенаті штату Міссурі. 30 березня місцеві республіканці проголосували за два законопроекти, які стосуються заборони блокаторів статевого дозрівання, а також недопуску спортсменів-трансгендерів до жіночих спортивних змагань.

Ще до набрання чинності законів прокурор штату Ендрю Бейлі видав надзвичайну постанову щодо заборони знущання з неповнолітніх: «З метою захисту дітей і дотримання законів у тому вигляді, в якому вони написані, я видаю надзвичайну постанову, яка роз’яснює, що оскільки втручання щодо зміни статі є експериментальними, законодавство штату Міссурі вже забороняє їх виконувати».

В обох штатах у день голосування відбулися досить масові мітинги трансгендерів, які вимагали не ухвалювати відповідні рішення. Особливо неспокійно було в Кентуккі, де натовп транс-радикалів увірвався до Капітолія штату та намагався блокувати засідання. Поліція Кентуккі заарештувала 19 протестувальників, які відмовилися припинити крики та скандування всередині будівлі.

Американські ЛГБТ трактують подібні заборони як «кричуще обмеження прав трансгендерів». На їх думку неможливість розпочати зміну статі в дитячому віці є проявом насилля, адже дитина буде розвиватися фізично, відповідно до своєї біологічної статі. Варіант терапії і сприяння прийняття своєї статі таким підлітком транс-активісти навіть не беруть до уваги і вважають неприйнятним і ворожим до транс-спільноти.

Ухвалення спеціальних законів на захист дітей від калічення і пропаганди гендерної ідеології, а також жінок від несправедливості у спорті є відповіддю на шалений тиск транс-лобістів. На сьогодні питання гомосексуалізму в США є майже закритим, натомість на порядок денний  вже вийшла проблема досить масової транс-пропаганди, особливо серед дітей, що є наступним етапом політики ЛГБТ-організацій.

Джерела:

https://www.christianpost.com/news/kentucky-bans-puberty-blockers-sex-change-surgeries-for-kids.html

https://www.missourinet.com/2023/03/30/trans-protest-held-on-missouri-capitol-steps/

https://newstalkkzrg.com/2023/03/27/missouri-attorney-general-announces-hotline-to-report-trans-medical-practices-on-minors/

 

 

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required