У центрі Костянтинівки росіяни вбили 17 людей, ще 34 поранили

Російські терористи обстріляли середмістя Костянтинівки, в результаті чого загинули 17 людей, ще 34 поранені. Це сталося сьогодні вдень у невеликому місті на Донбасі. Констянтинівка регулярно потерпає від російських атак, адже знаходиться за 15 кілометрів від фронту. Учора внаслідок ворожого обстрілу поранено п’ятеро людей, а сьогоднішній обстріл був особливо цинічним: бойовики вдарили по ринку, який знаходиться в центрі міста. Там перебувало багато цивільних.

Наразі пошуково-рятувальна операція завершена, проте повні обсяги руйнувань ще уточнюються. Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив про пошкодження чи знищення близько 30 торгових павільйонів і пожежу на ринку, яка поширилася на 300 квадратних метрів. Також в результаті атаки постраждали аптека, адміністративна та житлові будівлі.

Російський теракт прокоментував президент Зеленський: «Коли хтось у світі ще намагається мати справу з чимось російським, це означає заплющувати очі на реальність. Наглість зла. Зухвалість підлості. Повномасштабна нелюдь. Звичайний ринок. Магазини. Аптека. Люди, які нічим не завинили. Багато поранених. На жаль, кількість загиблих і постраждалих може ще зрости. Мої співчуття всім, хто втратив рідних!»

Закликаємо молитися за Боже зцілення для поранених та втіху для родичів тих, хто загинув. Також згадуймо в молитвах міста Донбасу, які багато років потерпають від російського тероризму і чи не кожного дня зазнають нових обстрілів.

Джерела:

https://www.unian.ua/war/kostyantinivka-novini-rosiyani-vdarili-po-centralnomu-rinku-kostyantinivki-ye-zhertvi-12384279.html

https://suspilne.media/566857-armia-rf-obstrilala-seredmista-kostantinivki-e-zagibli-ta-poraneni/

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required