Міністерство оборони не підтримує законопроект про одностатеві партнерства

Міністерство оборони опублікувало свою позицію щодо скандального законопроекту №9103 народного депутата Інни Совсун, яким пропонується прирівняти так звані одностатеві партнерства до сім’ї. Офіційна пропозиція міністерства — законопроєкт не підтримується.

У документі зазначається, що даний проект закону прирівнює партнерства до шлюбу, а згідно із Конституцією України, шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Далі в міністерстві м’яко заперечують маніпулятивне твердження про «тисячі військовослужбовців», які буцімто потребують реєстрації одностатевих партнерств:

«Викладена у пояснювальній записці до законопроєкту інформація про тисячі військовослужбовців, які не можуть офіційно оформити свої стосунки з одностатевими партнерами чи партнерками потребує додаткового вивчення у зв’язку із відсутністю в Міністерстві оборони України відповідних даних».

Також у викладеній позиції Міноборони заначається дискримінаційне положення щодо сімей, адже для партнерств військовослужбовців передбачено спрощену процедуру укладання, коли для повноцінних шлюбів такої функції не передбачено. Коментар від Міністерства оборони дуже важливий з двох причин:

1.Військове керівництво не підтверджує маніпуляцію акторів законопроекту, буцімто одностатеві партнерства так потрібні нашим військовим. Саме цей аргумент лобісти ЛГБТ намагалися використати як певну форму тиску на суспільство, адже статус військовослужбовця є високим як ніколи.

2.Міністерство вірно відкидає запропонований законопроект, бо абсолютна більшість солдатів не поділяє подібні ініціативи, а частина військовослужбовців у попередні роки навіть брали участь у заходах проти пропаганди сексуальних девіацій. Зважаючи на скандальну історію із позбавленням доплати в 30 тисяч,  додаткові приводи роздмухувати невдоволення не потрібні.

Раніше депутати низки місцевих рад виступили проти законопроекту №9103. Зокрема, депутати Луцької міськради звернулися до Верховної Ради з вимогою не ухвалювати даний законопроект, адже він суперечить Сімейному кодексові, сприяє нав’язування гендерної ідеології, загрожує адекватній демографічній політиці та несе небезпеку проштовхування в освіту агресивну ЛГБТ-риторику. Аналогічне рішення ухвалили й Івано-Франківська, Тернопільська та Львівська облради.

Джерела:

https://www.kmu.gov.ua/storage/app/bills_documents/document-3304940.pdf

http://catholicnews.org.ua/deputati-miscevih-rad-vistupayut-proti-lgbt-zakonoproektu-sovsun

https://blitz.if.ua/news/ivano-frankivska-oblrada-vistupila-proti-zakonoproektu-pro-reestrovani-partnerstva

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required