ВРЦіРО закликала захищати сімейні цінності

Сьогодні, 16 вересня, Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій опублікувала заяву про необхідність захисту сімейних цінностей. Документ підписав отець Святослав, лідер Української Греко-Католицької Церкви, який наразі головує у ВРЦіРО. Духовні лідери країни висловлюють занепокоєння щодо нав’язування ворожих для сім’ї ідеологій і соціальних моделей, які руйнують мораль і традиції нашого народу.

«Ми всі стаємо свідками того, як сьогодні всіляко намагаються очорнити все, що стосується виплеканих століттями сімейних цінностей українського народу, називаючи їх стереотипами, прирівнюючи стать лише до соціальної ролі, чого, на переконання новітніх ідеологів, треба позбутися. Ми бачимо щоразу чіткіше протиставлення традиційних сімейних і європейських цінностей, що є нічим іншим, як цинічною підміною понять і спланованою атакою на європейський вибір нашого народу».

Згадуються в заяві і провокативні заходи ЛГБТ-спільноти, які розділяють суспільство та слугують демонстрацією аморальності. Попри негативне ставлення значної частини суспільства і невелику підтримку меншості, гей-паради та інші заходи подібного спрямування дуже активно захищає держава.

«У різних містах України дедалі частіше організовуються публічні провокації проти суспільної моралі, які, найімовірніше, є складовою систематичного нищення морального здоров’я нашого народу. Ці заходи − частина стратегії, що має на меті поступово нав’язати нам таке сприйняття людської статевості та сімейного життя, яке ніколи не було притаманними Україні. При цьому навіть лунають погрози кримінального переслідування інакомислячих».

Раніше ВРіРО неодноразово закликала захистити свободу віросповідання і моральний авторитет сім’ї від шкідливих ініціатив на зразок законопроекту №5488. В новій заяві, як і в попередніх зверненнях, лідери церков та релігійних організацій закликають зупинити поширення гендерної ідеології, яку прямо визначають як тоталітарну. В підсумку вони закликають вірян до загальної молитви 17-19 вересня за збереження сім’ї в Україні

З повним текстом заяви можна ознайомитися за посиланням:

https://vrciro.org.ua/ua/statements/uccro-statement-on-protection-of-traditional-family-values

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required