ЛГБТ намагаються впливати на українську владу через експертні ради

Коли увага українців прикута до новин з фронту, коли християни моляться за прийдешній контрнаступ, антинаціональні та антисімейні сили активізовують використання своїх лобістських важелів. Найбільша українська ЛГБТ-організація Київпрайд намагається посилити свій вплив через присутність у радах при органах влади.

Учора, 28 квітня, вони долучилися до Експертної ради з питань дотримання рівних прав та запобігання дискримінації при Представнику Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Також ця організація активно лобіює законопроект депутата від «Голосу» Інни Совсун про одностатеві партнерства (з чого власне і почалася така активізація ЛГБТ-лобістів в політиці цього року). Раніше представники Київпрайду взяли участь у засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо «критеріїв визначення гомофобії та трансфобії в медіа».

ЛГБТ-активісти як зацікавлена сторона долучаються до створення системи обмеження свободи слова, що, на жаль, стало можливим після ухвалення нового закону про медіа. Вони диктують своє бачення чиновникам, щоб унеможливити в медіа висловлювання проти нормалізації гомосексуалізму та трансгендеризму.

Раніше ми писали про ініціативи низки місцевих рад, які закликають центральні органи влади не впроваджувати так звані гендерні ініціативи в освіту та не підтримувати законопроект про одностатеві партнерства. Рішення місцевих рад дуже обурюють ЛГБТ-лобістів, адже вони не можуть просто так обмежити волевиявлення депутатів.

Натомість вони намагаються тиснути через звинувачення у «релігійній пропаганді» та буцімто некомпетентності. «Останнім часом ми бачимо багато дискримінаційних ініціатив від місцевих рад. Депутати пишуть листи, повні обурення Законопроектом про цивільні партнерства, Стамбульською конвенцією та іншими демократичними процесами в Україні. Ці звернення також демонструють те, що їхні автори знаходяться під впливом релігійної пропаганди і не дуже розуміють суть нових законопроектів», — опубліковано на сторінці організації.

Проблематичність заяв Київпрайду не просто в тому, що для них церква є ворогом, але насамперед в прагненні цієї та подібних організацій впливати на суспільство і диктувати владі певні свої ідеї та бачення, нівелюючи думку людей. Вони використовують війну як відсутність “політичного сезону” для проштовхування своїх руйнівних і просто цинічних ініціатив і хочуть нівелювати українські традиції, християнську ідентичність значної частини нашого народу.

Джерела:

https://www.facebook.com/kyivpride/posts/pfbid02Apzx1tYmkNnxQkePvvBFSy9YZsacxq9uBGTFoiCkNTVhwh4MN9bcm24paBgZUXikl

https://www.nrada.gov.ua/yak-borotysya-z-proyavamy-v-media-dyskryminatsiyi-za-oznakamy-seksualnoyi-oriyentatsiyi-ta-gendernoyi-identychnosti-obgovoryly-v-natsionalnij-radi

https://archive.c4u.org.ua/ministerstvo-oborony-ne-pidtrymuye-zakonoproekt-pro-odnostatevi-partnerstva

Фото: Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, Омбудсмен України

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required