Християни Рівного готують церкви під укриття в разі агресії зі сторони Росії

Низка християнських служителів Рівного висловили готовність надати церковні приміщення під укриття. Окрім цього, деякі церкви відкриють двері для внутрішньо переміщених осіб, надаючи їх спальні кімнати на довший час. В цьому вони вбачають обов’язок християнина практично служити людям Євангелієм.

Міський голова Рівного, Олександр Третяк, заявив для медіа Суспільне Рівне, що в місті є близько десяти церков, які можуть слугувати тимчасовим укриттям для людей. 

Таких приміщень в місці щонайменше нам подано вісім. Управління надзвичайних ситуацій їх оглянуло, вони абсолютно придатні. Щобільше, вони в прекрасному стані, вони в постійному догляді і тут можна розмістити вцілому, по цих всіх восьми приміщеннях, сотні, сотні людей.

Такі приміщення можуть слугувати людям прихистком лише на короткий термін, пояснив начальний відділу з питань надзвичайних ситуацій, оскільки їх призначення відрізняється від бомбосховищ та протирадіаційних укриттів. На одну людину в них передбачається 2 м².

Коментуючи це рішення, Олександр Коток, старший пресвітер УЦХВЄ в Рівненській області, теж сказав: 

Церква завжди була покликана Євангелію служити людям, бути прихистком у час тривог та переживань і в духовній сфері і у фізичній. Тому ми маємо ці приміщення, які готові з радістю надати для потреб у разі… Прихистити людей, допомогти укритись людям. Ми раді цим служити. При потребі, будь ласка, на нас розраховуйте.

Окрім приміщення для укриття, церква готова надати спальні кімнати, які є в приміщенні, щоб прихистити внутрішньо переміщених осіб. 

Пастор церкви «Відродження» в Рівному, Володимир Нестерук, долучився до ініціативи кажучи, що готовий віддати підвальне приміщення під укриття, яке нині слугує їдальнею для прихожан:

Дуже сподіваємось, що вона не знадобиться для людей, для укриття, але ми думали його надати, щоб люди знали цю адресу, знали це приміщення і на випадок чогось вони бігли сюди і могли знайти собі затишок від того всього, що не має бути.

Наразі ці укриття ще не нанесені на карту бомбосховищ Рівного, але це планують зробити в найближчий час.

Джерело:
Суспільне Рівне: https://youtu.be/kaeslWS7lFs
Джерело фото на обкладинці:
скріншот відіозапису Церкви «Відродження», м.Рівне.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required