5 листопада 1948 року народився американський фізик Вільям Деніел Філліпс

5 листопада 1948 року народився американський фізик Вільям Деніел Філліпс, методист, Нобелівський лауреат з фізики 1997 року «за створення методів охолодження і затримки атомів лазерним променем».

Вільям народився у Вілкс-Баррі у штаті Пенсільванія. Закінчив докторат з фізики у Массачусетському технологічному інституті. У 1996 році отримав Медаль Альберта Міхельсона від Інституту Франкліна. Наступного року на нього чекала Нобелівська премія. Він працював професором фізики в Університеті Меріленд і став одним з трьох відомих віруючих методистів, які активно беруть участь у діалозі між наукою і релігією поряд з Нобелівським лауреатом Артуром Шавловим і хіміком Чарльзом Коулсоном.

Вільям відвідує методистську церкву у Меріленді і є засновником Міжнародного товариства науки і релігії. Він багато публічно виступає з лекціями, свідчить і про свою віру: «Я вірю в Бога. Більше того, я вірю в особистого Бога, який діє у творінні – і взаємодіє з творінням … Моя віра в Бога – це особиста віра, віра, яка повністю відповідає тому, що я знаю про науку».

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required