6 грудня 1812 року народився Роберт Хадсон

6 грудня 1812 року народився Роберт Хадсон (Robert Spear Hudson), відомий англійський підприємець, який займався виготовленням сухого мильного порошку і був активним меценатом церкви.

Роберт народився в сім’ї служителя конгрегаціоналістської церкви. Отримавши освіту хіміка у Трініті-коледжі в Дубліні, він відкрив свій магазин на батьківщині у Вест-Бромвіч, де почав продавати розроблений ним самим мильний порошок.

Роберт переніс свій бізнес до Ліверпуля, а потім у Честер, створивши фабрику з більш ніж 1 тисячею працівників. Продукція компанії досягала навіть ринків Австралії і Нової Зеландії. Хадсон став винахідником у сфері реклами, що допомагало йому продавати мило.

Хадсон одружився на бідній дочці фермера в 1854 році, з якою у них потім було шестеро дітей. Роберт став відомий своєю благодійністю, підтримуючи церкви і притулки. Він постійно залишався активним членом конгрегаціоналістської церкви, приймаючи участь в управлінні церковним союзом, школами. Він видавав церквам «гранти з викликом», зазначаючи в умовах, що частина коштів на той чи інший проект церкви повинні зібрати самі. Залишок суми вносилася самим меценатом.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required