4 грудня 1982 року народився Нік Вуйчич

4 грудня 1982 року в австралійському Мельбурні народився знаменитий християнський проповідник і євангеліст Нік Вуйчич, який зумів змінити тисячі життів, не дивлячись на те, що з’явився у світ без рук і без ніг.

Довгий час він задавався питанням, чому Господь дав йому народитися саме таким, прагнув стати схожим на інших, поки не усвідомив, що головна його ідентичність у Богові, який дає цінність кожному створінню. Нік отримав одкровення, що він прийшов у світ таким, щоб принести свідоцтво про всемогутнього Бога для багатьох.

Нік народився у християнській родині і батьки дали йому головне – віру в Бога, якою жили самі. Великими зусиллями Нік навчився жити майже повністю самостійно без зовнішньої допомоги, отримав гарну освіту і став забезпечувати себе. Одержавши ряд духовних перемог у своєму власному житті, перш за все, підкорившись перед Богом і дякуючи Йому за своє життя, Нік став натхненням і свідченням про Божу славу для багатьох людей, даючи їм надію через свій оптимізм і живу радість.

Ним була створена громадська організація «Життя без кінцівок», яка надає допомогу інвалідам з усього світу і повертає їм сенс життя. Він уже відвідав понад шість десятків країн, щоб свідчити людям про Христа. У 2012 році Нік створив сім’ю з Канае Міяхарі, від якої має двох синів і чекає ще народження двійні.

Нік надихає не тільки своєю особистою присутністю, а й своїми книгами «Життя без обмежень» (2010), «Невтримний: неймовірна сила віри в дії» (2013), «Будь сильним» (2014), «Любов без обмежень» (2015), «Безмежність» (2016), які передають надзвичайно сильне свідчення його життя. У ювілейний рік – 500-річчя Реформації і 500-річчя білоруського Біблії, Нік Вуйчич вже не вперше відвідав Україну і Білорусь, збираючи багатотисячні аудиторії. Останній раз його служіння на Майдані на Свято Подяки в Києві 17 вересня 2017 року зібрало сотні тисяч слухачів, які почули надихаючі слова для своєї країни.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required