29 листопада 1898 року народився Клайв Стейплз Льюїс

29 листопада 1898 року народився Клайв Стейплз Льюїс, професор Оксфорда, знаменитий ірландський письменник і християнський апологет.

З-під його пера вийшли відомі «Хроніки Нарнії», які перекладені на 41 мову і розійшлися тиражем 120 мільйонів примірників. Льюїс вважається одним з основоположників жанру фентезі. Усі його твори пронизані глибоким християнським змістом. У «Листах Крутеня», розглядаючи з боку диявола Крутеня різні сфери життя людини (любов, дружба, стосунки батьків і дітей, страхи і амбіції, духовні пошуки і політичні переконання, …), Льюїс зміг досягти неймовірного: змусив нечисту силу попрацювати на ниві апології християнства.

Книги Льюїса з християнської апологетики – «Просто християнство», «Чудо», «Страждання», «Біль», «Міркування про Псалми» та інші показують досягнення християнської моралі та світогляду.

Під час війни і регулярних німецьких нальотів на Лондон, коли багато англійців втрачали оптимізм і віру, Клайв вів християнські радіопередачі на BBC, даючи британцям сили і надію, показуючи подальший сенс життя. Своїм цінним внеском до скарбниці світової літератури з позиції віри Клайв Стейплз Льюїс назавжди вписав своє ім’я в історію світу, а також історію благовістя через культуру, через мистецтво слова – красиву літературу з християнським змістом.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required