29 листопада 1849 року народився Джон Флемінг

29 листопада 1849 року в родині конгрегаціоналістського пастора народився Джон Флемінг, англійський вчений, «батько» сучасної електротехніки.

Джон був першим з семи дітей Флемінгів. Свою освіту він почав вдома з матір’ю, а пізніше з перервами в декількох університетах – Кембріджі, Нотінгемі та Лондоні. Перейнявши віру батька, Джон Флемінг теж іноді проповідував.

У Лондонському коледжі він став першим професором електротехніки. З 1892 року Флемінг увійшов до складу Королівського наукового товариства, а в 1929 році отримав звання сера за свої наукові досягнення, серед яких винахід тріода, який активно використовувався в електрозв’язку. Його відкриття в області електрокомунікації і радарів зіграли важливу роль під час Другої світової війни. У 1932 році Джон Флемінг став одним із засновників Руху проти еволюції, який активно виступав на захист креаціонізму, поєднуючи між собою віру та науку.

У кінці життя, не маючи власних дітей, Джон Флемінг пожертвував своє майно різним християнським благодійним організаціям.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required