Американські атеїсти перешкоджають передріздвяній благодійності

Американська атеїстична організація Фонд свободи від релігії (FFRF) домоглася заборони для учнів техаських шкіл брати участь в благодійній акції, приуроченій до Різдва та вже отримала славу «Грінча», який краде свято.

Чиновники одного з освітніх округів Техасу задовільнили вимоги атеїстичного Фонду свободи від релігії та скасували співпрацю шкіл із християнською благодійною організацією «Сумка самарянина». Це рішення є відповіддю на лист адвоката FFRF Кріса Лейна, який ще в жовтні направив звернення із критикою участі шкіл в благодійній кампанії. «Основним принципом юриспруденції є те, що державна школа не може пропагувати, віддавати перевагу чи підтримувати релігію, — написав він у зверненні і чиновники погодилися.

Атеїстична організація трактує участь дітей у благодійній акції як «кричуще порушення Конституції». Вони вважають, що школярі не повинні долучатися до подібних ініціатив, які пов’язані з християнтвом. Таким чином, атеїсти розглядають школу як місце позбавлене згадки про Ісуса і навіть в контексті благодійності (при тому, що абсолютна більшість дітей у Техасі походять із християнських сімей).

Не обійшлося в цій історії без політичного контексту. Фонд свободи від релігії аргументував необхідність розірвати співпрацю з «Сумкою самарянина» «одіозністю» лідера даного служіння Франкліна Грема. На думку атеїстів, державним школам не можна співпрацювати з Греммом, адже він відомий своїми консервативними поглядами та критикою ЛГБТ-організацій.

Служіння «Сумка самарянина» щороку поширює мільйони благодійних пакунків для дітей. Традиційно це подарунки в коробці для взуття, які включають євангельське послання, іграшки, шкільне приладдя, солодощі та засоби гігієни. Особливістю кампанії для дітей є традиція залучення їх однолітків для збору коробок з подарунками. За 18 років служіння поширило понад 178 мільйонів таких пакунків (в тому числі в Україні).

В передріздвяний період служіння розпочинає операції «Різдвяна дитина». Завдяки цій кампанії «Сумка Самарянина» щороку ділиться Доброю новиною про Ісуса Христа з мільйонами дітей у більш ніж 100 країнах. Багато з цих дітей ніколи раніше не отримували подарунків і не чули справжнього значення Різдва, а тому приурочення благодійної місії до Різдва є унікальною нагодою поширити Євангеліє для дітей по всьому світу.

Джерела:

https://www.faithwire.com/2021/10/25/americas-most-notorious-grinches-atheists-demand-school-swiftly-discontinue-participating-in-operation-christmas-child/

https://www1.cbn.com/cbnnews/us/2021/november/atheists-claim-lsquo-victory-rsquo-after-demanding-texas-school-stop-helping-franklin-graham-rsquo-s-lsquo-operation-christmas-child-rsquo

 

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required