28 жовтня 1636 року дозвіл на заснування пуританами Нового коледжу

28 жовтня 1636 року суд Массачусетса підтримав заснування пуританами Нового коледжу, який через три роки отримає назву Гарвардського коледжу, на честь священика Джона Гарварда, який перед смертю пожертвував закладу половину свого маєтку.

Гарвард – перший американський вищий навчальний заклад, який сьогодні є найбагатшим і найпрестижнішим університетом у світі. Коледж почався з одного викладача і 9 студентів, які навчалися, щоб стати священиками. Сьогодні Гарвард налічує понад 360 тис. живих випускників у 190 країнах світу.

Гарвардський університет знаходиться у місті Кембриж штату Массачусетс і є одним з провідних університетів світу з великим капіталом, як історичним, так людським і фінансового. Сьогодні понад 6 тис. осіб відвідують Гарвардський коледж, а з іншими школами Гарвардського університету кількість студентів зростає до 20 тис. Гарвард підготував кілька американських президентів і безліч інших відомих людей. У різний час у ньому навчалися або викладали близько 75 Нобелівських лауреатів. Все це є свідченням сильного фундаменту, який був закладений під час заснування. Перші правила Гарвардського коледжу часів заснування наказували: «Дозвольте кожному студенту бути чітко проінструктовані … що головна мета його життя і навчання – це пізнання Бога й Ісуса Христа, який є життя вічне (Івана 17:3), і тому покладіть Христа на самому початку, як єдину Основу всіх знань і навчання». Першим девізом університету стали слова «Правда для Христа і Церкви».

Тож не дивно, що Гарвардський коледж став видатним християнським вищим навчальним закладом на багато століть, підготувавши велику кількість священиків і громадських лідерів з біблійним світоглядом.

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required