28 січня 1834 року Сара Сміт прибуває у Бейрут

28 січня 1834 року Сара Сміт прибуває в Бейрут для служіння жінкам і дітям Сирії.

Сара Ленмен Хантінгтон народилася в Норвічі в штаті Коннектикут в 1802 році. Уже в 25 років ця здатна і креативна жінка вирішила нести Благу Звістку індіанцям племені могікан, будучи наставником для них. Дізнавшись про насильницьке переселення племен чокто і пекуд, вона запропонувала своїй молитовній групі молитися за них і організувала благодійну допомогу.

У 1833 році Сара вийшла заміж за місіонера Ілая Сміта, що допомогло їй більше займатися місіонерською роботою. Наступного року вони вирушили до Сирії. Сара за швидкий час вивчила арабську, італійську та французьку мови, щоб допомагати чоловікові з перекладом і краще розуміти культурний контекст, в якому їм довелося служити. Мрією Сари було організувати служіння для сирійських жінок. Вона вирішила почати з організації при місії школи для арабських дівчат, яку могли відвідувати як християни, так і мусульмани з іудеями. Така школа була створена і останні три роки свого життя вона присвятила сирійським дітям.

Її життя обірвалося в 1836 році, коли їй було лише 34 роки, але свій короткий час на землі вона присвятила служінню ближнім, за що здобула почесті як на батьківщині, так і в Сирії.

Зображення: bu.edu

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required