19 липня 2003 року відійшов у вічність Білл Брайт, засновник Campus Crusaide for Christ

19 липня 2003 року відійшов у вічність Вільям (Білл) Брайт, американський євангеліст, засновник християнського служіння для студентів Campus Crusaide for Christ.

Народжений в 1921 році в американському штаті Оклахома, Брайт став євангельським християнином в 1944 році в Першій пресвітеріанській церкві Голлівуду. Будучи студентом Фулерівської теологічної семінарії, Білл відчув покликання до виконання Великого доручення Ісуса Христа (Мф. 28:19), через свідоцтво про свою віру серед студентів. Це дало початок народженню в 1951 році в Каліфорнійському університеті Лос-Анджелеса Campus Crusaide for Christ як служіння для студентів університету, а пізніше широкого міжнародного університетського руху.

На наступний рік Білл написав буклет “Чотири духовні закони”, який пізніше був переведений більш ніж на 200 мов і його отримали понад 3 млрд. людей. У 1979 році, завдяки Біллу Брайту, був знятий документальний фільм “Ісус” згідно Євангелії від Луки. Він увійшов в Книгу рекордів Гіннеса, оскільки був переведений більш ніж на 800 мов світу.

Білл Брайт став почесним доктором п’яти університетів. У 1983 році він очолював Національний комітет з відзначення Національного Року Біблії в США, а в 1996 році Білл Брайт був нагороджений Премією Темплтон (1,1 млн фунтів) за своє активне християнське служіння. Премія була пожертвувана на розширення християнського служіння в світі.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required