17 березня 1856 року відбулося навернення відомої місіонерки Аманди Сміт

17 березня 1856 року відбулося навернення відомої афро-американської невільниці місіонерки Аманди Сміт.

Аманда народилася в січні 1837 року в родині рабів в Балтиморі (США). Її тато Самуель Беррі добре зарекомендував себе перед своїми господарями і ті дозволили йому підробляти у вільний час. Він використовував цю можливість, щоб назбирати кошти для викупу себе і своєї сім’ї з рабства. Після звільнення сім’я переїхала в Пенсільванію. Аманду з дитинства тато вчив читати Біблію, а коли вона підросла, то пережила особисте навернення в Методистській єпископальній церкві.

В особистому житті її чекало багато втрат, спочатку в Громадянській війні загинув її перший чоловік, в подальшому вона стала свідком смерті чотирьох зі своїх п’яти дітей і другого чоловіка. Однак печаль цих втрат була пережита нею і вона присвятила значну частину свого життя місіонерським поїздкам по Америці, Англії, Ірландії, Шотландії, Індії та Африці.

У 1899 році вона створила притулок для сиріт в США. Її називали «висіченим на чорному дереві Божим образом». У 1893 році вона написала знамениту автобіографію, де описала як Господь діяв в її житті. Це прекрасна історія про рабиню, яка отримала свободу фізичну і духовну, щоб принести свободу багатьом іншим людям, надихала і надихає багатьох віруючих.
#r500ua #календарРеформації

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required