Євангельські церкви Білорусі об’єднуються для спільного посту й молитви

Цієї неділі, 6 червня, євангельські християни в Білорусі оголосили день посту й молитви за свою країну.

Зараз Білорусь переживає політичні потрясіння, рівних яким не було тридцять років. Вже майже 10 місяців владу в цій країні захопила людина,  котру народ не обирав. Лукашенко намагається утриматися при владі шляхом залякування та масових репресій і вони з кожним місяцем тільки набираються обертів.

Це не лише утиски опозиції і це вже давно не просто утиски. Білоруський режим самопроголошеного президента Лукашенка переходить всі межі (історія з перехопленням літака, в якому летів Роман Протасевич тому приклад). Затримати будь-кого, допитати, катувати… Силовики застосовують арсенал найгірших методів своїх радянських попередників.

Нині тисячі незаконно затриманих і засуджених за політичними статтями потребують молитовної підтримки і заступництва. Згадаємо ж слова із Святого Писання: «Коли ми бачили тебе недужим чи в тюрмі й прийшли до тебе? А цар, відповідаючи їм, скаже: Істинно кажу вам: усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили»(Матвія 25:38-40).

Білорусь переживає сьогодні складний час і це не лише диктатура Лукашенка, але й зовнішні загрози (включно з Росією, яка постійно демонструє дуже недружні сигнали своїм сусідам і не цурається військового вторгнення). Коли народ стоїть на роздоріжжі, шукає відповідей і змін, то, найперше, варто звертатися до Бога, адже Він наша опора і в Його руках долі людей і цілих народів. В цій кризі християнин, який розуміє правду, який здатен відрізнити добро від зла, бачить інше майбутнє для своєї Батьківщини.

Сім років тому українці виборювали незалежність і ми молилися за вільну незалежну християнську державу. Нині ці слова на устах і в білорусів. Вони також мріють про власну національну державу зі своєю мовою, культурою, традиціями і свободою проповіді Євангелія.

Закликаємо підтримати білоруський народ в молитві. В цей непростий час вони потребують заступництва і підтримки своїх братів і сестер.

 

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required