Вітаємо з прийдешнім 2024 роком!

Добігає завершення 2023 рік і ми вже стоїмо перед відліком нового. Цей рік почався тяжкою зимою з постійними обстрілами інфраструктури і відключенням світла і завершується тривожними наслідками ворожих атак і невизначеності майбутнього. Україна пережила численні обстріли, підрив Каховської ГЕС, буквальне знищення цілих міст на Донбасі і чинила опір ордам загарбників.

Не всі очікування торішнього грудня справдилися, однак цей рік став особливо повчальним для християн. На тлі багатьох трагедій ми вчилися знову і знову довіряти Богові, шукати Його волю та дякувати за кожен прожитий день. Господь захищав, зміцнював і благословляв Свою Церкву, давав Його вірним можливості послужити ближнім у непростих воєнних обставинах.Християни вже не перший рік стають особливою підтримкою для біженців, знедолених, тих, які шукають втішення і любові.

Ми вступаємо в новий 2024 Рік і бажаємо вам сповнятися радістю, благословеннями та невичерпною любов’ю Божою. Нехай цей рік буде сповнений добрих новин, великих фізичних і духовних перемог, нехай Україна з Божою допомогою нарешті здобуде довгоочікуваний переможний мир і кожен день принесе нові відкриття та духовне зростання.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required