ВІДОМИЙ АПОЛОГЕТ РАВІ ЗАХАРІАС ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ У 74 РОКИ

Сьогодні, 19 травня, від раку помер відомий вчитель та апологет Раві Захаріас. Про це повідомляє видання Christianity Today.

Брат Раві був відомий своїм служінням, яке було зосереджене на апологетиці існування Бога та доведенні розумності християнської віри.

За його свідченням, він прийшов до віри у Христа під час читання Біблії в лікарні після невдалої спроби суїциду у підлітковому віці. Після цього на нього чекала міграція до Канади та роки плідного служіння у понад 70 країнах світу. Він також був автором понад 30 книг, однією з найпопулярніших серед яких є «Чи може людина жити без Бога?» (Can Man Live Without God?, 1995). Його остання книга «Логіка Бога: 52 християнські основи для серця і розуму» (The Logic of God: 52 Christian Essentials for the Heart and Mind) здобула нагороду Асоціації євангелічних християнських видавців 2020 року в категорія вивчення Біблії.

Його служіння, Ravi Zacharias International Ministries, було засноване у 1984 році. Організація зросла до майже 200 співробітників у 16 ​​офісах у різних країнах та мала близько 20 вчителів, які навчали по всьому світу.

На початку цього року лікарі виявили у Раві Захаріаса злоякісну пухлину, а кілька днів тому з’явилася інформація, що саркома, за висновками медиків, була визнана невиліковною і його відправили додому. А вже сьогодні стало відомо, що наш брат повернувся Додому. Тут у нього залишилася дружина та їхні троє дітей.

Джерело: Christianity Today
Фото: RZIM

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required