Вбивали дівчаток заради сина: в Мумбаї чоловік змушував жінку зробити 8 абортів

В індійському місті Мумбай до поліції звернулася жінка, яку чоловік примушував робити аборти, доки вона не народить хлопчика. 40-річна жінка звинувачує свого чоловіка в насильстві, переслідуванні її та знущанні з метою народження дитини чоловічої статі.

Жінка стверджує, що після народження доньки у 2009 році чоловік вимагав народити сина і щоб впевнитися в статі дитини відвозив дружину за кордон. За її словами, він силоміць вивіз її до Бангкока (Таїланд), де після кожного зачаття лікарі робили генетичний аналіз дитини і якщо це була дівчинка, то робили аборт (їх всього було 8). За весь цей час медики вкололи близько 1500 гормональних та стероїдних ін’єкцій для пришвидшення можливості наступного зачаття. Наразі поліція розслідує цю справу.

В багатьох регіонах Індії ставлення до народження дівчинки залишається жахливим. Їх часто сприймають як небажаний додаток до сім’ї, а тому рідко надають освіту (навіть середню) та годують за залишковим принципом. Найчастіше така практика притаманна бідним районам і жителям сіл, однак традиції нерідко поширюються і на заможних індусів.  Індійське видання Times of India повідомляє, що жінка, яка зазнала насилля проживала в елітному районі Мумбая Дадарі та походила із сім’ї юристів, а тому вбивства дочок — це не лише жорстока традиція неосвічених бідних селян.

Аналізи тестування статі дитини на ранніх термінах вагітності заборонені в Індії, тому дану процедуру реально зробити тільки за межами країни (зазвичай, в Тайланді). Такі послуги доступні для заможних індусів, а бідні сім’ї, які хочуть позбутися дочок нерідко вбивають їх вже після народження.

Азійські культури здавна вирізнялися жахливим ставленням до жінок. Зрівняння з твариною чи предметом побуту (в багатьох традиційно ісламських народах) та знецінення жінок в Індії (прикладом того є ганебний ритуал саті (спалення вдови), який кілька століть викорінювали європейці).

Повага до жінки і визнання її цінною (без заперечення традиційно чоловічих і жіночих ролей) є наслідком християнської віри і культури. Коли народ не пізнав чи відступив від базових основ християнського способу життя, то закономірно отримав абсолютно нелюдські практики: примусові селекційні аборти (Китай, Індія), популяризація вбивства ненароджених (секуляризовані західні держави), дитяча проституція (Південно-Східна Азія) тощо.

Джерела:

https://www.news18.com/news/india/mumbai-woman-forced-to-abort-8-times-given-1500-steroid-injections-so-husband-could-have-son-4092941.html

https://zeenews.india.com/india/mumbai-woman-forced-to-abort-8-times-given-1500-injections-for-husband-s-desire-to-have-son-2386316.html

https://timesofindia.indiatimes.com/city/mumbai/forced-to-abort-8-times-as-husband-wanted-male-child-woman-files-case/articleshow/85440800.cms

 

 

 

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required