В Канаді судять батька «трансгендерної» дитини

Не вперше доводиться чути про батьків, які борються в суді за ідентичність їх дітей. Немислиме законодавство деяких держав захищає волю навіть малолітніх дітей здійснити так званий трансгендерний перехід. Одна така історія трапилася в Канаді, де чоловік намагався вберегти дочку від гормональних ін’єкцій, а натомість суд позбавив його свободи слова та наказав арештувати.

Роберт Хугланд — батько 15-річної дівчини, яка з 12 років мала проблеми в самоідентифікації. Дитина проживає з матір’ю, хоча опіка над нею належить і батькові. В ранньому підлітковому віці вона перебувала в деструктивних компаніях, мала проблеми з поведінкою в школі. Шкільний психолог припустила, що дівчина є трансгендером і відправила її до лікаря. В оточенні дитини всі почали визнавати її хлопцем. За словами батька, саме друзі та вчителі підштовхнули його дочку до бажання бути хлопцем.

Коли дівчині було 14 років, вона вирішила розпочати трансгендерний перехід із заміщенням гормонів. Мати підтримала рішення, але батько висловився проти, бо це занадто серйозне рішення, щоб приймати його в 14 років. Також він відмовився підтримати перехід своєї дочки, адже гормони, які було заплановано колоти дитині, несуть небезпеку для її жіночого здоров’я, а дана «терапія» є невідворотною. Врешті-решт цей конфлікт дійшов до суду.

Канадське законодавство гарантує право розпочати трансгендерний перехід для всіх, хто цього бажає, якщо ця людина буде визнана «фізично зрілою», на чому наполягала дівчина та її мати. Попри заперечення батька, суд став на бік матері.

Батькові дитини було заборонено публічно висловлюватися щодо трансгендерності дочки, натомість суд зобов’язав його прийняти чоловічу ідентичність його дочки. Також Роберту Хугланду наказано завжди використовувати обране дитиною ім’я (Максин), стать та займенники, і заборонено намагатися переконати дочку припинити гормональну терапію. Відмова називати дочку новим ім’ям чи використання жіночих займенників мало б розцінюватися як «домашнє насильство», а розголошення інформації по справі — як неповага до суду.

З останнім положенням і виникли проблеми. Як повідомляє Christian Post, суд притягнув Хугланда до відповідальності за порушення наказу, який вимагав, щоб його особа залишалася прихованою від громадськості. Ім’я батька було опубліковане в контексті цієї історії на сторінці краудфандингу GoGetFunding, щоб привернути увагу громадськості до справи. Ці дії визнано порушенням судового розпорядження, зараз він перебуває під вартою. Суд по його справі призначено на 12 квітня і пан Хугланд може отримати реальний термін ув’язнення.

На перший погляд, ця історія виглядає нечуваною і просто віроломною, але подібних випадків за останні роки зібралося чимало. Батьки неповнолітніх чи навіть малолітніх дітей відстоюють у суді можливість захистити своїх синів та дочок від гормональних блокаторів та замісної терапії. Але суд дедалі частіше стає на бік прихильників транс-переходів, що є абсолютно кричущим порушенням прав батьків і прав дітей.

Джерела:
https://www.christianpost.com/world/father-who-opposed-daughter-taking-testosterone-to-stay-in-jail.html
https://thejewishvoice.com/2021/03/transgender-teens-dad-jailed-for-misgendering-female-born-15-year-old/
https://www.lifesitenews.com/news/canadian-dad-trying-to-stop-daughters-transition-to-male-faces-charges-for-speaking-to-media

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required