В Білорусі міліція заарештувала чергове подружжя служителів

В Білорусі силовики заарештували служителя баптистської церкви «Нова Земля» Андрія Мамойко та його дружину Віру. Попередньо відомо, що проти них відкрито кримінальну справу за статтею 342 КК про активну участь у групових діях, які грубо порушують громадський порядок. Так силовики трактують участь подружжя у протестних мітингах після сфальсифікованих президентських виборів 2020 року.

Як повідомляє білоруський телеграм-канал «Хрысціянская візія», причиною затримання стало впізнання Андрія Мамойко на фотографії з протестів. Це демонструє готовність білоруської самопроголошеної влади знайти і покарати всіх причетних до протестів 3-річної давнини.

Зараз подружжя Мамойко перебуває під арештом у сумнозвісному слідчому ізоляторі на Окрестіно. Політичні переслідування служителів вказують на той факт, що небезпека для критиків Лукашенка зберігається і це не залежить від часу, який минув після протестів. Влада не дасть спокою чи бодай в безпеки тим, хто посмів виступити проти неї.

Зараз у в’язницях та слідчих ізоляторах все ще залишаються понад тисяча політичних в’язнів. Достовірну інформацію про реальний стан і умови утримання отримати дуже складно, тому молімося за звільнення незаконно ув’язнених та за свободу для Білорусі від тирана.

Джерело:

https://news.zerkalo.io/life/31721.html

 

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required