В американському університеті створили банк органів недоношених дітей, яких вбили після народження

Правозахисна організація Judicial Watch опублікувала звіт, в якому йдеться про варварські практики щодо використання тіл абортованих дітей в одному з американських університетів. Департамент охорони здоров’я та соціальних служб (HHS) виділив як мінімум 2,7 мільйона доларів на проект Університету Піттсбурга для створення банку тканин з органами від абортованих дітей.

«Ці документи показують, що гроші платників податків використовуються для перетворення Університету Піттсбурга в магазин тканин плоду, від тканин взятих після переривання вагітності, до поділу та зберігання людських останків та розповсюдження зібраної тканини», — сказав президент Judicial Watch Том Фіттон.

Частини ненароджених дітей є дуже цінним біоматеріалом, який використовується для лабораторних досліджень у багатьох наукових центрах. За президентства Трампа в США вводилася заборона на використання цих тканин у дослідженнях державних університетів і лабораторій, однак в січні цього року Джо Байден скасував всі обмеження.

Системне використання університетами і лабораторіями тканин абортованих дітей потребує постійної співпраці цих закладів із клініками, де проводяться аборти. Найбільшою мережею абортаріїв у США є Плановане батьківство. Ці організації є не лише клініками, але й центрами популяризації вбивств ненароджених дітей. Їх неодноразово звинувачували в торгівлі дитячими органами, а також у вбивстві дітей, абортованих на пізніх термінах вагітності. Раніше представники Університету Піттсбурга заявляли, що діяльність закладу «відповідає суворим етичним нормативам», але опубліковані правозахисниками дані свідчать про інше.

Розслідування співпраці університету із Планованим батьківством викриває ще більш варварські практики, які здійснювалися коштом платників податків. Зазвичай, аборти на пізніх термінах є штучними пологами, перед якими медики отруюють дитину. Однак за таким сценарієм тканини плоду є непридатними для збору, а тому в Планованому батьківстві практикують народження живих недоношених дітей, які цілком могли жити. Ці діти народжувалися живими і медики вирізали з них необхідні органи – серце, печінку, нирки, статеві залози. Сучасні технології підтримки життя дозволяють врятувати немовлят народжених навіть до 5 місяця вагітності, але абортованих дітей продовжують вбивати.

За вбивство і використання органів недоношених дітей дуже складно притягнути до відповідальності працівників клінік, адже держава не надає суб’єктності дитині, а відтак її вбивство не карається законом, як інші вбивства. В деяких штатах існують обмеження щодо терміну легального аборту для збереження життя (наприклад, в Техасі це 6 тижнів), але Плановане батьківство разом із проабортивними організаціями намагаються досягти визнання переривання вагітності «базовим правом людини» на федеральному рівні.

Джерела:

https://www.tvp.info/55967618/barbarzynskie-praktyki-na-uniwersytecie-w-usa-wycinali-narzady-zyjacym-wczesniakom

https://www.judicialwatch.org/documents/hhs-cmp-responsive-records-july-2021-pg-168/

https://www.foxnews.com/politics/pittsburgh-live-fetus-organs

 

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required