Українських ЛГБТ розлютила книга про підлітків

Українське видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га» випустило книгу «Підліткам про головне», яка розлютила прихильників ЛГБТ.  Предметом критики виявилися кілька речень із зазначенням причин гомосексуалізму, які не сходяться з уявленнями тих, хто поділяє гендерну теорію.

Що ж саме написали автори книги? «Виникнення пристрасті до своєї статі може бути викликане різними чинниками: неправильно зорієнтованим сімейним вихованням, проблемами у спілкуванні з батьками, власними комплексами, страхами, опосередкованим або ж прямим впливом мас-медіа». Звичайно, це твердження суперечить уявленням про вродженість гомосексуалізму, теорією, яку популяризують ЛГБТ і їх прихильники.

Ця ситуація відкриває перед нами кілька проблем:

З опублікованих в медіа уривків ми бачимо, що коротке згадування гомосексуалізму в негативному контексті викликає хвилю критики, через яку ЛГБТ-спільнота намагається тиснути на видавців (зокрема про це вже заявили в організації «Інсайт». Отже, тепер будь-яка публікація, що містить твердження без врахування постійно оновленої ґендерної повістки має стати об’єктом критики? Україна стає на слизький шлях політкоректності і узгодження публічних публікацій з лівим порядком денним, що вже сталося в багатьох державах. Розвиток цих процесів є прямою загрозою для свободи слова і преси.

Наступне — це сам зміст книги. Попри цитату з причинами гомосексуалізму, ми дізнаємося, що цій темі присвячено чималу увагу. Зокрема, автори розділяють поняття «статі» і «гендеру», ретранслюючи уявлення про існування різниці між біологічною і так званою «соціальною» статтю. Також в книзі подається вкрай небезпечна інформація щодо екстреної контрацепції (яка є абортивною), яка наводиться як вихід у випадку незахищеного статевого акту.

Подібні сучасні книги для дітей і підлітків практично завжди містять сумнівні матеріали з популяризацією контрацепції чи антихристиянського сприйняття сексуальності. Саме тому спроби розкрити аспекти міжстатевих відносин на сторінках дитячих книжок в Україні та світі досить часто супроводжуються скандалами і критикою матеріалів, що розбещують. За останні роки в Україні було видано низку

Тоді чому деякі батьки думають, що подібна література, а не відверта розмова з ними допоможе підліткам краще розібратися із особливостями перехідного віку? Сьогодні ми спостерігаємо тривожну тенденцію, коли виховання і формування світогляду дітей батьки перекладають на подібні книжки, школу, державу. Ця ж проблема є основною причиною лобізму та популяризації ідеї сексуальної освіти в школах. Але попри наявність будь-якої інформації в мережі чи друкованих виданнях, ніхто не може дитину/підлітка зрозуміти й навчити краще, ніж його батьки, уваги яких часто так бракує.

Джерела:

https://hromadske.ua/posts/ababagalamaga-vidala-knigu-dlya-pidlitkiv-tam-prichinami-gomoseksualnosti-nazivayut-problemi-z-vihovannyam-i-vpliv-zmi

Фото: Книжкове поле, Громадське

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required