У День посту та молитви за Україну стартує робота Мережі Духовного Заступництва «Молитва за Україну»

Відкритий простір дії «Християни для України» ініціює створення Мережі Духовного Заступництва «Молитва за Україну». Вона стартує сьогодні, в День посту та молитви за Україну й присвячена річниці повномасштабного російського вторгнення. Запрошуємо до ініціативи всі християнські служіння та загалом вірян всіх конфесій. Ми намагаємося охопити максимально широке коло християн, які готові стати в проломі за свою Батьківщину.

В ході цієї війни християни проявили себе в різних ролях: капеланів, воїнів, волонтерів, благодійників, молитовників. Історія твориться на наших очах, Україна як ніколи готова до перетворень і сприйняття конструктивних послань.

Ми віримо, що фізична війна прямо пов’язана з духовним світом, а Україна захищає не просто свої території, але цінності правди і справедливості. Ця боротьба потребує злагодженості та єдності на духовному фронті і сьогодні закликаємо долучитися до спільної молитви за наш край.

Подібно до Божих людей, про яких читаємо в Біблії, українці мають з вірою піднести свої молитви за наш край, його майбутнє і стати Божим інструментом для розбудови Його Царства. Основоположні принципи Мережі Духовного Заступництва базуються на біблійному розумінні Батьківщини і ролі християнина в історії:

– Не все залежить лише від Бога, Богу потрібні люди – праведники, які стануть у духовному виломі за свій народ (Єзекіїля 22:30).

– Люди – праведники, які стоять у духовному виломі, мають плекати єдність в молитві – запоруку її дієвості, а основою для такої єдності є спільне бачення минулого, теперішнього і майбутнього свого народу (Матвія 18:19).

– Спільне бачення минулого, теперішнього і майбутнього свого народу має будуватися виключно згідно з Волею Божою, а не людською (Йоіла 2:12).

– В процесі розпізнання Волі Божої для свого народу маємо ототожнювати себе з ним і повною мірою бути патріотами своєї земної Батьківщини (Даниїла 9:7).

– Ототожнюючи себе зісвоїм народом, маємо стояти в правді і називати речі своїми іменами без фальшивих напівтонів щодо себе самих та щодо ворогів (1 Івана 1:9).

– Стоячи в правді щодо себе самих та ворогів, на все маємо дивитися через призму Божої Благодаті, що будується на Крові Ісуса Христа (Об’явлення 12:11).

– Молячись за свій народ в надії на Божу Благодать, маємо бути готові також і до апостольської дії, щоби у світі фізичному звершити те, що буде відкрите через наші молитви у світі духовному (Ісаї 6:8).

В рамках учвсті в Мережі Духовного Заступництва пропонуємо взаємно ділитися баченням реалій та пріоритетів духовної війни за Україну, інформаційно та організаційно підтримувати одне одного з метою представлення у відповідних церковних середовищах окремих форматів молитовного служіння, а також взаємодія в процесі підготовки і проведення молитовних акцій.

Ми запрошуємо до участі в МДЗ всіх християнам, релігійні рухи та церковні спільноти будь-яких конфесій і деномінацій, які сповідують біблійне християнство. Наразі ініціаторами та фундаторами Мережі Духовного Заступництва «Молитва за Україну» вже є:

– Служіння «Молитовний Щит» (Християнська Служба Порятунку);

– Служіння «Молитовно-євангелізаційні проекти» (БФ «Східноєвропейська реформація»);

– Служіння «Заступники України» (міжконфесійна молитовна ініціатива);

– Служіння «Молитовна Варта» (Об’єднання Католицьких Спільнот);

– Служіння «Молитовне служіння КЕМО» (Київська Єврейська Месіанська Спільнота);

– Служіння «Молитовна ініціатива по Ісаї 62» (Міжнародне Християнське Посольство в Єрусалимі);

– Служіння «Цілодобова молитва за Україну» (міжконфесійна спільнота молитовників);

– Служіння «Молитовна Лінія» (Радіо Марія).

Контактна пошта для бажаючих стати частиною Мережі Духовного Заступництва:  prayer.shield.corps@gmail.com

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required