У Британії 6-річну дитину звинуватили у трансфобії. Батьки подали позов до суду

Батьки 6-річного хлопчика з Великобританії Найджел і Саллі Роу подали до суду на уряд з оскарженням розпоряджень міністерства освіти щодо сприяння «комфортному перебуванню трансгендерних дітей у школі». Керівництво англіканської (!) школи звинуватило дитину в трансфобії, адже хлопчик не хотів визнавати іншого учня (біологічного хлопчика) дівчинкою та використовувати щодо нього жіночі займенники.

Батькам малолітньої дитини надійшов лист зі звинуваченнями сина в трансфобії і вони відповіли судовим позовом. Подружжя Роу занепокоєне політикою школи (продиктованою міністерством освіти), яка під прикриттям «боротьби за рівність» позбавляє дітей і батьків мати свою думку щодо питань ідентичності.  Урядові розпорядження змушують у всіх школах створювати гендерно-нейтральні туалети та дозволяти учням носити одяг, який, на їхню думку, відповідає заявленій гендерній ідентичності , а не біологічній статі. 

Перша конфліктна ситуація довкола проблеми гендерної ідеології сталася в 2017 році, коли подружжя забрало із школи їх старшого сина. Роу звинуватили школу в тому, що вона не поважає право батьків виховувати дітей відповідно до їхніх релігійних цінностей.

«Одна з головних проблем, з якими ми боролися у зв’язку з цим листом, полягала в тому, що в ньому говорилося, що якщо наш шестирічний син не визнає іншого хлопчика як маленьку дівчинку, то він буде вважається трансфобом. І наш син мав використовувати правильні займенники», — заявив Найджел Роу. Також подружжя висловили сумнів щодо можливості малолітніми дітьми ідентифікувати себе трансгендерами.

Наразі позов знаходиться на початковому етапі розслідування, але цієї ситуації взагалі не повинно було бути. Британська освітня система цілком серйозно визначає конфлікти із використанням «правильних» займенників як пріоритетну складову початкової освіти. Поступове впровадження гендерної ідеології розпочалося там з 2010 року, коли був ухвалений Закон про рівність, який поширюється і на систему освіти.

У 2022 році питання рівності і недискримінації набули наскільки абсурдних форм, що самоочевидні речі і питання бінарності статі людини стають предметом судових позовів (і цілком ймовірно, що Феміда буде не на боці батьків). Школи (в тому числі християнські (!)) перетворюються на заклади пропаганди, ідеологічної обробки та безальтернативності в питаннях так званої «сексуальності і гендерної ідентичності» молодших школярів.

Серйозність, яку надають несхваленню суконь на хлопчиках і озвученню тих чи інших займенників, можна порівняти хіба з машиною пропаганди комунізму в навчальних закладах часів СРСР і це дуже тривожна тенденція. Дуже сумно, що значна частина християн Великобританії цілком позитивно налаштована до подібної освітньої політики, про що свідчить тотальне охоплення гендерною ідеологією шкіл, які засновані церквами.

Джерела:

https://www.thetimes.co.uk/article/nigel-and-sally-rowe-schoolboys-parents-sue-over-church-of-england-schools-gender-neutral-rules-gz553g9nz

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10509429/School-sends-letter-parents-six-year-old-warning-transphobic-behaviour.html

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required