Зовсім скоро почнеться ІХ Східноєвропейський лідерський форум

6-9 листопада 2019 року в Києві відбудеться дев’ятий Східноєвропейський лідерський форум, який щороку збирає кілька сотень учасників з України, Білорусі, Польщі, Литви, Росії, Голландії, Словенії, США, Південної Кореї.

Цього року на Форум приїдуть Лео Франк (учитель, доктор філософії в богослів’ї), Денис Подорожний (пастор, проповідник, доктор богослів’я), Роман Шеремета (український вчений, економіст зі світовим ім’ям), Сергій Демидович (пастор, медійник, журналіст), Олександр Віславський (екс-вокаліст гурту «Песняры», композитор, піаніст-віртуоз, педагог), Роман Полікровскій (мер Збаража), Андрій Кім (громадський діяч, керівник проекту «Кінаконг»), Анна Турчинова (завкафедрою іноземних мов НПУ ім. Драгоманова, дружина екс-секретаря РНБО Олександра Турчинова), Деріл МакКарті (віце-президент з наукових програм і стратегій, FOCL) і Хван Сон Джу (засновник Loving Concern International).

Форум – це міжденомінаційна платформа для створення і зміцнення партнерських відносин між євангельськими лідерами. Серед спікерів СЛФ2019 будуть: екс-голова Російського союзу євангельських християн-баптистів, екс-віце-президент Всесвітнього баптистського альянсу Юрій Сипко; видатний апологет Сергій Головін; пастор, богослов, президент Баптистського союзу в Польщі Матеуш Віхари; пастор, координатор Руху Реформації в Черкаській області Валерій Бєляєв; перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ, пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок; єпископ Хмельницької обл. союзу ХВЄ, пастор Ростислав Мурах; член команди «Рух Молоді» УЦХВЄ, молодіжний спікер Олександр Савчук.

СЛФ – це платформа для професіоналів. Другий рік поспіль професіонал екстра-класу, екс-вокаліст гурту «Песняры», композитор, піаніст-віртуоз, педагог Олександр Віславський дає унікальні майстер-класи з вокалу та написання музики.

Щороку на Східноєвропейському лідерський форумі служать близько 80 авторитетних спікерів. На 6 пленарних сесіях, 12 секціях, 10 ток-шоу і 30 семінарах, майстер-класах та круглих столах вони презентують 120 актуальних тем, які охоплюють всі сфери життя Церкви і суспільства. Ось лише деякі з них: «Емоційно здорове лідерство», «Де знайти християнське мислення?», «10 принципів розуміння Церкви і пошук свого місця в Тілі Христа», «Чи піклується Бог про політичні питання?», «Історичні штампи в християнстві: як відповідати на складні питання в історії Церкви»,«Я – людина мистецтва … Чому мені потрібен наставник?»,« Християнське медіа – від ідеї до першої продукції»,«Чи потрібна місія, яка не приносить видимого результату?»,«Криза в сім’ї: пройти і встояти».

Мета Форуму – поширення принципів Божого Царства в усі сфери життя народів Східної Європи і формування цілісного біблійного світогляду у християн. Тому на ток-шоу учасники обговорюватимуть і такі теми, як «Капіталізм і соціалізм. У пошуках біблійної моделі економіки»; «Концепція прав людини: від невід’ємних свобод до розмитої вседозволеності»; «Зрушення з позицій раціональності на чуттєвість у сучасній культурі», «Місце психології в душеопікунстві» і т.д.

СЛФ існує для того, щоб спонукати Церкву встати в авангард нації. На одній із пленарних сесій форуму буде молитися за народи і за Україну!

Більш повну інформацію про реєстрацію, спікерів, теми, секції, семінари, ток-шоу і т.д. шукайте на сайті СЛФ: http://2019.forumeast.eu/

Місце проведення: м. Київ, вул. Голосіївська, 57

станція метро “Голосіївська”, ц. «Філадельфія» і Євангельська Теологічна Семінарія

Пишіть нам: info@forumeast.eu

Контактний номер телефону: +38 097 003 14 25

Форум на YouTube: https://www.youtube.com/user/EELF2011

Форум на Facebook: https://www.facebook.com/velf.forum

Форум в Telegram: https://t.me/forumeast (@forumeast)

Прес-центр СЛФ

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required