Сьогодні День Збройних сил України

Рівно 30 років тому парламент проголосував за закони «Про Збройні сили України», «Про оборону України», що стало початком формування армії незалежної України. За ці три десятиліття історія неодноразово демонструвала, наскільки важливо мати сильну армію, бо наша безпека саме в цей момент залежить від солдатів, які обороняють Україну від російської агресії.

Саме вони захищають нас, пильнують і обороняють лінію розмежування на Донбасі. Наш мир і безпека — це їх здобуток, це велике надбання, яке вибороли захисники в 2014-му та утримують донині. Наш добробут, мир і спокій, наша можливість євангелізувати, мирно ходити до церкви, навчатися і працювати, жити відносно спокійним життям — це великий привідей, за який маємо бути вдячні тим солдатам, які в холодних окопах не дають російському чоботу рухатися на захід, а російським танкам і ракетам знищувати нашу країну.

День Збройних сил України — це про хоробрість, відданість, жертовність… і любов. Святе Писання нас вчить: «Немає більшої любові, коли людина своє життя покладе за друга» (від Івана 15:13). Велика любов і хоробрість спонукає людину захищати дорогоцінне (сім’ю, Батьківщину) і це заслуговує на пошану та вдячність.

«Ми не прагнемо захопити чужі території, ми справедливо захищаємо свої кордони і готові це робити в майбутньому», — ось принцип, оголошений ветераном і радником президента Романом Машовцем, який показує абсолютно правильну і моральну мету наших збройних сил. Армія, яка захищає своє, гідна беззаперечної підтримки народу.

Закликаємо всіх християн молитися за наших захисників, їх безпеку, їх сім’ї, щоб Господь захистив і допоміг, адже російська загроза не зникла, не стала меншою і ворог все ще зберігає імперські амбіції.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required