ШКОЛА РЕФОРМАЦІЇ

Підготовка християнських лідерів для перетворення суспільства

РОЗУМІННЯ ЧАСУ, У ЯКОМУ МИ ЖИВЕМО

Україна переживає переломний момент у своїй історії. Майдан, війна, економічна і політична кризи створили запит на реформи – українці хочуть справжніх змін у житті свого суспільства. Водночас вони доволі добре усвідомлюють, що ці зміни прийдуть лише тоді, коли відбудуться глибокі духовні та ціннісні перетворення в житті окремих людей. Соціальною групою, яка могла б серйозно сприяти цим змінам в України, є Євангельська Церква.

У 2017 році Господь подарував українським протестантам прекрасну можливість вийти зі своїх молитовних будинків і доносити євангельське послання народу України, у такий спосіб і в таких масштабах, яких раніше ніколи не було. Ювілей 500-річчя Реформації став можливістю здійснити масштабну програму, яка охопила всі деномінації і всі регіони України. Президентський указ від 26 серпня 2016 року посприяв відкриттю державних установ, таких як університети і школи, державні адміністрації і медіа для проектів, пов’язаних з ювілеєм Реформації. Церква в Україні вперше за всю свою історію вийшла зі своїм посланням у публічне поле (public square) масштабно і системно. Протягом всього року були здійснені тисячі проектів у різних сферах, таких як євангелізація, масові заходи, медіа-проекти, конференції, лекції, виставки, загальнонародні збори. Були створені документальні фільми, теле- і радіопередачі, творчі проекти і т.д.

Основним викликом для Церкви на початку 2018 року є необхідність не втратити розмах та ентузіазм українських християн, продовжувати цю системну роботу і підготувати якомога більшу кількість служителів, які могли б ефективно поширювати біблійні цінності у згаданих сферах суспільного життя.

23 лютого 2018 року в Києві пройшов Форум, на якому зібралося понад 800 євангельських лідерів з різних деномінацій, які прийняли рішення продовжувати роботу оргкомітетів R500 у рамках Руху Реформації. Як один з інструментів, який покликаний сприяти формуванню «місіонерів у суспільстві», була визначена Школа Реформації. Це багатовекторна освітня програма, яка складається з одноденних форумів, тематичних семінарів і тренінгів, різних медіа-проектів і системного вивчення матеріалів на тему християнської місії в суспільстві.

 

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required