Радикальні індуїсти в Індії напали на церкву з сокирами і камінням

Група радикальних індуїстів напала на богослужіння, де зібралися понад 150 християн. Це сталося в районі Дантевада, який відомий своєю поліконфесійністю. Тут проживають індійці понад 70 конфесій і віросповідань. Така релігійна строкатість і активна євангелізація п’ятидесятників (які й зазнали нападу) не подобається місцевим індуїстам, які намагаються залякати і навіть фізично витіснити християн різних конфесій.

Натовп агресивних індуїстів штурмував будинок із сокирами, камінням та дерев’яними палицями. Вони виправдовували свої дії нібито незаконністю проведення богослужіння. Під час нападу поранено десятки християн, вісім з яких отримали серйозні ушкодження та були госпіталізовані. Натовп індуїстів пошкодив будівлю, де збиралися християни та спалили транспорт, що стояв біля неї.

Пастор атакованої п’ятидесятницької церкви Самсон Багель також був поранений. Він дав інтерв’ю Міжнародному християнському концерну (ІСС), в якому заявив про постійне релігійне напруження в регіоні, через що церква живе в постійному страху і подібні рейди трапляються не вперше.

Попри десятки постраждалих і 8 госпіталізованих, поліція не дала ніякої оцінки тому, що сталося. Християнська громада все ще чекає першого звіту від правоохоронців, але є великі побоювання, що результатів розслідування не буде. В цьому регіоні місцева влада тільки сприяє релігійним конфліктам і підтримує радикальних індуїстів. Напади на релігійні меншини зросли з моменту приходу до влади проіндуїстської партії Бхаратія Джаната, яка лобіювала в більшості штатів закони, що не дають можливості індійцям вільно змінювати віросповідання.

Новонавернені християни стали однією з найбільш переслідуваних груп в Індії. Індуїсти-радикали систематично нападають на домашні церкви у різних регіонах країни та примушують християн або зректися своєї віри, або покинути свій дім.

Приклад такого вигнання трапився напередодні, коли родичі новонавернених християн побили їх (дітей також) і вигнали палицями з села в ліс. Причиною конфлікту стала відмова сім’ї брати участь в спільному з родичами ритуалі поливання будинку кров’ю. Найгірше, що місцевий поліцейський відмовився забезпечити безпеку християн, але присоромив їх і наказав «поважати традиції і накази старости села».

Індуїстські екстремісти звинувачують християн у застосуванні таємних тактик для навернень, часто вриваються у села та проводять церемонії «перетворення», в яких змушують християн виконувати індуїстські ритуали. Загальна позиція радикалів ґрунтується на їх переконаності в неможливості добровільного навернення в християнство. Вони вважають, що такі переходи є незаконними, а тому новонавернених християн треба повертати в індуїзм.

Джерела:
https://www.ucanews.com/news/eight-indian-christians-hospitalized-after-attack-by-hindu-mob/91755#
https://www.persecution.org/2021/03/11/mob-attacks-christian-worship-service-india-axes-stones-clubs/
https://www.persecution.org/2021/03/17/christian-family-expelled-village-india/

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required