Польська депутатка звинувачує церкву у масових стратах християн

Близько тижня тому в Ефіопії сталася жахлива трагедія: біля церкви Богоматері Сіонської в Аксумі в регіоні Тиграй урядовими військами та силами так званого «ополчення» було вбито понад 750 християн.  Наразі в регіоні тривають військові дії і журналістів поки не допускають в цю область, тому поки що неможливо дізнатися подробиці трагедії. Та в будь-якому випадку немає і бути не може жодних виправдань діям військових.

Але польська депутатка Європарламенту Мелгожата Прокоп-Пачковська замість засудження насильства почала обурюватися присутністю християнської церкви у цій країні.  Після публікації новини виданням Vatican News польська депутатка написала: «Чому католицька церква потрапила туди? Чому вона не поважала місцеві вірування?»

Цим коментарем пані Прокоп-Пачковська продемонструвала  цинізм і невігластво. Вона так сильно переймається за збереження язичницької культури від європейського впливу, що не потурбувалася хоча б поціквитися релігійними традиціями Ефіопії. Ця держава є переважно християнською (до того ж православною, а не католицькою) з перших століть нашої ери, а церква, в якій сталася трагедія, налічує близько 1700 років. Дуже часто ліві звинувачують християн у нібито сприянні колоніалізму в XVI-XIX столітті, але самі абсолютно байдужі до жителів Азії та Африки, коли це не стосується їх партійної повістки.

Мелгожата  Прокоп-Пачковська  є членом Європарламенту від польської лівої партії «Весна». Цю політичну силу очолює відкритий гомосексуаліст, який неодноразово заявляв про наміри обмежити роль християнства в політиці. Програма партії наповнена секуляризмом та проштовхуванням найрадикальніших ліволіберальних реформ.

Скандальна заява депутатки викликала хвилю обурення як серед польських католиків, так і серед парламентарів. Члени «Солідарної Польщі» подали заяву до парламентського комітету з питань етики з метою покарання Прокоп-Пачковської за звинувачення християн у трагедії. Після обговорення ситуації на комітеті було прийнято рішення покарати депутатку доганою. Та найкращою відповіддю була б реакція її виборців.

Джерела:

https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-solidarna-polska-zlozyla-wniosek-do-komisji-etyki-o-ukaranie,nId,5017389

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wpis-malgorzaty-prokop-paczkowskiej-nagana-od-prezydium-klubu-lewicy/160x9gp,79cfc278

https://www.tvp.info/51923562/rozstrzelali-chrzescijan-w-etiopii-poslanka-lewicy-malgorzata-prokop-paczkowska-po-co-kosciol-sie-tam-wpakowal-tvp-info

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required