Перша українка в Конгресі відстоюватиме право на життя

На виборах 2020 року американці обирали не лише президента, але й частину сенаторів і конгресменів. 3 листопада жителі штату Індіана обрали у нижню палату парламенту першу уродженку України Вікторію Спартц, яка представляє Республіканську партію. Вона здобула переконливу перемогу в своєму окрузі, обігнавши конкурентку від демократів на понад 4%.

Вікторія Спартц народилася 1978 року в Українській РСР, а з 2000 проживала в США. Там вийшла заміж, зараз виховує двох доньок. Її родина володіє чистиною нерухомості у Вестбруці та займається фермерством.

Разом з цим, Спартц побудувала блискучу кар’єру: вона має досвід роботи в бізнесі, офісі прокурора штату, а також викладацький стаж в Університеті Індіани, де сама навчалася. У 2017 році Вікторію обрано до Сенату штату, а на цих виборах отримала підтримку партії, щоб балотуватися в Конгрес (нижню палату американського парламенту).

Пані Спартц відома як захисник ідеї економічної свободи. В ході передвиборчої кампанії в інтерв’ю Hamiltoncounty вона висловилася на захист вільного ринку і базових економічних свобод: «Я є прихильником вільного підприємництва і захоплююся такими економістами та філософами як Хайєк, Фрідман, Мілл тощо. Їхня робота сьогодні є такою ж актуальною, як і за їхніх життя. Я також думаю, що кожен студент повинен прочитати “Демократію в Америці”, написану Алексісом де Токвілем у 1835 році». Це справді дуже корисна література з описом традиційних засад, на яких тримаються Сполучені Штати.

С’юзен Брукс, член палати представників, яку вона замінила, висловила однозначну підтримку Вікторії : «Я дуже пишаюся, що ця неймовірна жінка — підприємець, фермер, мама, дружина та сильний сенатор зараз займе моє місце». Досвід у Вікторії Спартц дійсно чималий і дуже цінний особливо для традиційних правих американців. Її балотування від Республіканської партії не випадкове, адже вона послідовно відстоює консервативні цінності.

Вікторія Спартц — християнка, і про-лайф активістка. На етапі визначення претендента від республіканців її підтримала та рекомендував Інституту прав людини на життя, найбільша в Індіана організація, що протидіє абортам. Репутацію про-лайф політика Спартц отримала за роки роботи в сенаті штату, де підтримала 100% всіх ініціатив для захисту ненароджених.

Факти біографії, що стосуються світогляду новобраного конгресмена, вітчизняні журналісти не поспішають оприлюднювати. Проте це дуже важливо, адже представленість у владі про-лайф жінок демонструє хибність ототожнення феміністичних доктрин із реальними інтересами жінок. Сподіваємося, що Вікторія Спартц буде чудовим конгресменом і долучиться до захисту справжні американських цінностей та сприятиме підтримці України Сполученими Штатами.

Джерела:
https://www.sba-list.org/candidate/victoria-spartz
https://www.youarecurrent.com/2020/05/28/letter-spartz-is-pro-life/
https://hamiltoncountybusiness.com/index.php/hamilton-county-business-features/94-one-on-one-with-senator-victoria-spartz
https://readthereporter.com/victoria-spartz-earns-endorsement-of-indiana-right-to-life-pac/

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required