Нижня палата американського Конгресу проголосувала за скандальний «Закон про рівність»

Палата представників США ухвалила скандальний «Закон про рівність», який на федеральному рівні зобов’язує всі штати надати повний доступ ЛГБТ до всіх бажаних послуг, анулюючи право християн відмовитися співпрацювати, спираючись на своє віросповідання. Загалом голосування було очікуваним: всі демократи висловилися «за» і навіть троє республіканців, попри лінію партії, підтримали законопроект.

Він визначений як один з ключових пріоритетів президента Джо Байдена, який демократи зобов’язалися прийняти протягом перших 100 днів при владі. Момент ухвалення є дуже важливим (підготовка розпочалася майже відразу після інавгурації). Цікаво, що за аналогічний законопроект палата представників вже голосувала у 2019 році, але тоді республіканська більшість в Сенаті відхилила його. 

Даний законопроект передбачає доповнення Закону про громадянські права від 1964 року ознаками «сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності». Це офіційне прирівняння проблеми дискримінації чорношкірого населення в минулому (з чим боровся відомий баптистський проповідник Мартін Лютер Кінг) до незгоди значної частини населення із порядком денним ЛГБТ.

Закон про громадянські права ухвалювався в умовах сегрегації і був покликаний боротися з реальною дискримінацією (наприклад, в питанні обмежень на купівлю нерухомості), але американські ЛГБТ не мають таких проблем, ба більше, їм надано чимало преференцій (особливо у соціальних програмах).

Якщо Сенат проголосує схвально, то закриваються актуальні питання порядку денного ЛГБТ (заборона відмовляти надавати послуги, спираючись на свою віру; доступ трансгендерів у вбиральні та роздягальні представників іншої статі; федеральний дозвіл на використання блокаторів статевого дозрівання для дітей; участь трансгендерів у спортивних змаганнях протилежної статі; тотальне ігнорування права християн на свободу віросповідання для держслужбовців, благодійників і всіх, хто працює з людьми).

Подібні законодавчі норми вже діяли в частині штатів, але тепер вони можуть стати обов’язковими для всіх. І навіть коли в «синіх» штатах місцеві Сенати ухвалювали схожі норми, то на ділі обмеження для християн на свободу віросповідання неодноразово оскаржувалися у Верховному Суді. Якщо раніше десятки прецедентів конфліктів на цьому ґрунті ще були місцями дискусій і судових оскаржень, то у випадку затвердження федерального законопроекту, відповіді будуть однозначними на користь ЛГБТ.

Таким чином держава говорить християнським підприємцям «або приймайте ЛГБТ як норму, або забудьте про свій бізнес». Американські кондитери тепер не зможуть відмовити готувати весільний торт для гомосексуалістів, а християнські школи держава зобов’язуватиме допускати трансгендерів у всі вбиральні.

Демократи вкотре показали своє віроломство, ламаючи справжні демократичні принципи. Завжди існувало негласне правило для президентів не здійснювати на початку свого правління радикальних кроків, пам’ятаючи, що половина громадян голосувала проти, то тепер адміністрація Байдена і демократи в Конгресі прямо демонструють свою зневагу до половини Америки.

Джерела:
https://www.heritage.org/gender/heritage-explains/the-equality-act
https://www.nbcnews.com/feature/nbc-out/house-representatives-passes-sweeping-lgbtq-rights-bill-n1258900
https://www.usatoday.com/story/news/politics/2021/02/25/equality-act-lgbtq-protections-passes-house-heads-senate/6816645002/

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required