Китайська акторка вимагала від сурогатних матерів зробити аборт наприкінці вагітності

Скандальна історія трапилася з китайською акторкою Чжен Шуан. В ЗМІ потрапила інформація, що вона вимагала від сурогатних матерів, які виношували її дітей, зробити аборт на 7 місяці вагітності.

Акторка і її співмешканець найняли в США двох жінок, які мали виносити їх майбутніх дітей. Коли жінки були вагітні вже на останніх термінах, то Чжен Шуан передумала, бо в її відносинах із співмешканцем почалися проблеми. Вона наполягала, щоб сурогатні матері зробили аборти.

Жінки, які виношували дітей, виступили категорично проти цього, як і її колишній партнер Чжан Хен. Останній взяв відповідальність самостійно виховувати дітей. Попри вимогу біологічної матері позбутися ненароджених дітей, вони народилися здоровими і залишилися з батьком в США.

Жорстокі й безвідповідальні вимоги відомої людини стали надбанням громадськості 20 січня і це знищило її кар‘єру. Керівництво італійського бренду «Прада» вже наступного дня звільнило акторку, яка виконувала роль обличчя компанії. «Після нещодавнього висвітлення особистого життя у ЗМІ, група «Прада»сьогодні вирішила скасувати співпрацю з актрисою Чжен Шуан» – заявили представники бренду і подібні заяви зробили інші бренди, з якими співпрацювала актриса.

Ця історія не тільки про безвідповідальність та віроломство конкретної знаменитості. Єдиним позитивним моментом тут є швидка реакція людей і потім компаній щодо засудження дій актриси (а це свідчить, що не все втрачено). Але скандал з Чжен Шуан отримав народну увагу, бо ця персона є відомою. Проблеми вбивства ненароджених дітей та сурогатного материнства спливають, коли є скандальні приклади, однак скільки подібних історій залишається поза увагою?

Сурогатне материнство – це не просто торгівля своєю утробою, але й посягання на репродуктивну природу сім‘ї. До того ж сурогатна мати не має гарантій щодо її реальної ролі та долі дитини. Страшно уявити, що відчуває жінка, яку змушують зробити аборт чи залишити дитину на турботу держави.

Безумовно, людство занадто далеко зайшло в бажанні керувати репродуктивною сферою. Аборти, штучне запліднення, сурогатне материнство – у всьому людина хоче мати повну владу над народженням дітей і використовувати її згідно із своїм бажанням, а не з волею Бога. Тут є два справді трагічних моменти. По-перше, сурогатне материнство можливе тільки через штучне запліднення, що передбачає загибель від кількох до кількох десятків ембріонів. По-друге, це торгівля тілом, що спотворює материнство та експлуатує «орендованих» матерів.

Джерела:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9165777/Chinese-actress-sparks-outrage-complaining-surrogates-abort-baby-boyfriend-split.html
https://www.globaltimes.cn/page/202101/1213301.shtml

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required